“OFFTOWN” – Karaköy Mono

Sabancı Üniversitesi bahar festivali “OFFTOWN” ile 4 Mayıs’ta müziğe doyacaksınız!

Birileri, Zeytin, Mind Shifter, Deniz Tekin, DJ Funky “C”, Son Feci Bisiklet, Hey! Douglas

4 Mayıs Cumartesi günü gençler Sabancı Üniversitesi kampüsünde geleneksel bahar şenliği konseptine meydan okuyan OFFTOWN FESTIVAL’19 ile coşacak!

Benzersiz bir festival deneyimi sizi bekliyor!

Offtown Festival bu sene 4 Mayıs 2019 Cumartesi günü özgür ruhları şehirden kaçmaya davet ediyor. Offtown Festival öğlen 12.30’da kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Sabancı Üniversitesi kampüsünde gerçekleşen Offtown Festival hepsinin kendine göre bir konsepti olan dört farklı ‘Town’dan oluşuyor:

Dünya mutfaklarından çok çeşitli tatlar ile tanışacağınız Food Court alanına, çok lezzetli zamanlar geçirmeye bekliyoruz.

Kendine vakit ayırmak isteyenler Town of Arts and Hobbies ile sosyal ve kültürel etkinliklerin bir araya geldiği, birçok farklı tasarımcının bulunduğu standlarda keyifli vakit geçirebilir.

İçindeki dansçıyı ortaya çıkarmak isteyenlere Town of Dance and Chill: Özgürce dans edebileceğiniz, dans hocalarıyla workshoplar yapabileceğiniz, çimlerde rahatlayıp uzanıp takılabileceğiniz Town of Dance&Chill… Zaman durmuşcasına sizleri hep beraber dans etmeye bekliyoruz…

Rekabeti sevenlere ve sınırları zorlayanlara Town of Sports: Meydan okumayı sevenleri, benim hayatım spor diyenleri, “profesyonel değilsek ne olmuş ben bunların altından kalkarım” diye kendine güvenenleri Town of Sports ağırlıyor. Korfball oyun alanına, Penaltı yarışmalarına, Archery Tag ile hedefleri on ikiden vurmaya, denge benim işim diyenler için Slackline alanına, Frizbi oynamaya ve daha birçok aktivitenin gerçekleşeceği Town of Sports da buluşmaya davet ediyoruz.

Gün boyu çimlerin üzerinde müzik dinleyip, dans edenlerin olmazsa olmazı Town of Music!

Ve festivali doruk noktasına ulaştıran ünlü sanatçıların ağırlandığı The Main Stage! Alandaki aktiviteler ziyaretçileri festival atmosferiyle bütünleştirirken 15.45’te Main Stage’de müziğin sesi duyulmaya başlıyor.

Offtown Festival Konser Programı

Main Stage

15.45-16.45- Birileri

17.00-18.00- Zeytin

18.30-19.30 – Mind Shifter

19.45-20.30 – Deniz Tekin

20.45-21.30 – DJ Funky “C”

22.15-23.30 – Son Feci Bisiklet

23.50-01.05 – Hey! Douglas

Tarih: 4 Mayıs Cumartesi 2019

Saat: 12.30

Yer: Sabancı Üniversitesi Kampüsü /Tuzla