MWM’DEN EP HABERCİSİ YENİ TEKLİ: “HERE I AM” – Karaköy Mono

Kedimari ve Purple Phase ikilisinden oluşan MWM’in yeni teklisi “Here I Am” haftaya yayımlanacak EP’nin müjdesini veriyor!

Ses mühendisi ve müzik yapımcısı Purple Phase ile Türkiye’nin ünlü Instagram ve YouTube fenomenlerinden biri olan Kedimari’nin bir araya gelmesiyle 2019 yılında kurulan elektronik müzik ikilisi MWM’in ikinci teklisi niteliğindeki “Here I Am” Epic Istanbul etiketiyle yayımlandı!

2019 yılının Ekim ayında müzikseverlerin beğenisine sunduğu ilk teklisi “Dirty Clone” ile elektronik müzik dünyasında adını duyuran ikilinin yeni projesi “Here I Am” önümüzdeki günlerde yayımlanacak EP’nin de adını taşıyor. Dört şarkıdan oluşan EP, italo disco, synthpop ve acid house türlerini sentezleyerek dinleyicileri zaman yolculuğuna davet ediyor.

Kedimari’nin retro house vokallerinin ve nostaljik disko melodileriyle harmanlanmış tekli “Here I Am”, 90lı yılların klasik dans müziği hissini veriyor. Dönemin mikrofonları ile vokal kayıtları alan ikilinin bu projesinin tüm söz, beste ve prodüksiyonu kendilerine ait.

MWM’in yeni teklisi “Here I Am” şimdi tüm dijital platformlarda.

Kedimari Hakkında:

Maria müzik hayatına 6 yaşındayken Romanya’daki en büyük sanat okulu olan ‘‘Scoala de Arte Bucuresti’’de keman ve piyano eğitimi alarak başladı. 2 sene süren eğitimin ardından Türkiye’ye gelen Maria, müzik hayatına TRT korosunda devam etti. YouTube ve Instagram üzerinden kendi içeriklerini oluşturarak kısa sürede yüz binlerce takipçi sayısına ulaşan Maria, Meriç Yılmaz (Purple Phase) ile MWM adlı elektronik müzik ikilisini kurarak müzikal geçmişinden gelen klasik ve gothic temaları house ve techno ögeleriyle harmanladığı bir sound yarattı.

Purple Phase Hakkında:

Müzik yapımcısı, DJ ve eğitmen olan Purple Phase, 2013 ve 2019 yılları arasında Unis Academy’de baş eğitmen görevini üstlenmiştir. Hikâye, Meriç’in küçük yaşta abisinin kasetlerini keşfetmesiyle ve 90’lar house müziğinin vorteksine kapılmasıyla başladı. Sanatın yanı sıra pozitif bilimlere olan ilgisi onu mühendislik eğitimine ve bu yolda kazandığı bakış açısını müzikal kariyerine aktarmasına yol açtı. Redbull gibi büyük markalara yaptığı reklam müziklerinin ve listelere üst sıralardan giren prodüksiyonlarının yanı sıra eğitmen kimliğiyle verdiği workshoplar ile Sonar İstanbul gibi büyük festivallerde ve Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde görev aldı.