“PERKÜSYONUN USTALARI…” – Karaköy Mono

PERKÜSYONUN USTALARIBORUSAN MÜZİK EVİ’NDE BULUŞUYOR

Borusan Müzik Evi, 19 Ocak Cumartesi akşamı, Hollandalı müzik grubu Slagwerk Den Haag (SDH), MİAM Perküsyon Topluluğu ve İstanbullu müzikseverlerin yakından tanıdığı sa.ne.na’yı ağırlayacak. Üç topluluk, Steve Reich’ın başyapıtı Drumming’i dinleyiciyle buluşturmak üzere aynı sahnede buluşacak.

Borusan Müzik Evi, Hollandalı ve İstanbullu üç perküsyon topluluğunu aynı konserde ağırlayacak. 19 Ocak Cumartesi akşamı gerçekleşecek konserde Hollandalı müzik grubu Slagwerk Den Haag (SDH), MİAM Perküsyon Topluluğu ve Borusan Müzik Evi takipçilerinin yakından tanıdığı sa.ne.naSteve Reich’ın başyapıtı Drumming’i dinleyiciyle buluşturmak üzere bir araya gelecek.

sa.ne.naMİAM Perküsyon Topluluğu ile bir araya gelip çeşitli projelerde yer alıyor. Bu konserde de MİAM Perküsyon Topluluğu ile birlikte müzik yolculuğuna emin adımlarla devam eden sa.ne.na, duyularınızı kucaklayarak yeni bir müzikal manzara sunmayı amaçlıyor. Slagwerk Den Haag (SDH) ise kurulduğu 1977’den bu yana, ses üreten her türlü malzemeden faydalanarak çığır açan projeler geliştiriyor ve hayal edebileceğiniz her ortamda müzik dünyamızı zenginleştirmeyi hedefliyor.

PROGRAM

“DRUMMING”, SLAGWERK DEN HAAG & MİAM PERKÜSYON TOPLULUĞU & sa.ne.na

19 OCAK 2018 CMT 20.30 BORUSAN MÜZİK EVİ

20.30 Kapı Açılışı

21.00 Konser