“ADAPTOJENİK ÇİKOLATA…” – Karaköy Mono

VENA CAVA ARTİZAN ÇİKOLATA, 42 MASLAK’TA YÜCE FEMİNEN ENERJİYİ

SANATLA BİRLEŞTİREREK ÇİKOLATALARLA KUTLADI!

Türkiye’nin ilk ve tek “adaptojenik” çikolatası Vena Cava Artisan Chocolatier, “Dünya Kadınlar Günü”nde harika bir iş birliğine imza attı. Gastronomi, alışveriş, eğlence ve sanatın merkezi 42 Maslak’ta, 5 Mart akşamı Vena Cava Artisan Chocolatier’in önderliğinde feminen enerji için düzenlenen “Sanat ve Çikolata” etkinliğinde, ünlü ressam Yiğit Yazıcı’nın marka için kadının renklerini fırçaya alarak tasarladığı yeni ambalajı tanıtıldı. Vena Cava ArtisanChocolatier’in feminen enerji için reçetelediği yepyeni lezzetinin de yer aldığı çikolata tadımı gecesinde görsel ve duyusal bir şölen yaşandı.

Yiğit Yazıcı’nın 42 Maslak’ta yer alan atölyesinde gerçekleştirilen, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı davette, Türkiye’nin ilk ve tek “adaptojenik” çikolatası Vena Cava ArtisanChocolatier’in kadın girişimci kurucu ortakları Dr. Ece Yücel ve Esin Ünlü, yediğimiz her tane ve her bir canlının feminen enerji kanalı ile hayat bulduğunu hatırlatan limited edition lezzetleri “The Feminene Mystique” ile davetlilerden büyük beğeni topladı.

Markanın “Signature Collection” ismiyle tanıtılan 4 farklı çeşitten oluşan çikolata koleksiyonu, strese karşı koruyucu özellikleriyle öne çıkan adaptojenlerden oluşuyor ve antioksidan özelliği olan pekçok doğal besinle destekleniyor. Afrodizyak etkisine sahip “Bergamot Magic”, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı “Citrus Rush”, rahatlatıcı özelliği ile “Lavender Bliss” ve hayal gücünü besleyen “Nutmeg & Raspberry”den oluşan lezzetler ne tat ne de fayda olarak eşi benzeri görülmemiş özellikte olmalarıyla da dikkat çekti.

Yaşayan her varlığın içindeki eşsiz feminen enerjiden ilham alınarak organize edilen Vena Cava Artisan Chocolatier & Yiğit Yazıcı iş birliği davetinde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü de kutlandı ve katılımcılar rengarenk bir dünyaya yolculuk yaptılar. Tatlar ve renklerin de etkisiyle feminen enerjinin büyüsü, benzersiz bir deneyim olarak sanat ve çikolata ile buluştu.

Her an yaşayan bir mahalle olarak alışveriş, eğlence, gastronomi ve sanatın merkezi haline gelen 42 Maslak’ta,Vena Cava tarafından düzenlenen “Sanat & Çikolata” etkinliğinde, dokunduğu her şeye renk katan varlık; “kadın”ın günü görsel ve duyusal bir şölenle kutlandı.