JANE GOODALL: UMUT – Karaköy Mono

NATIONAL GEOGRAPHIC DÜNYA GÜNÜ’NÜN 50. YIL DÖNÜMÜNÜ JANE GOODALL: UMUT İLE KUTLUYOR!

Dünya Günü, bu yıl 22 Nisan’da National Geographic ve National Geographic WILD ekranlarında ilham verici belgesellerle kutlanıyor.

National Geographic Dünya Günü’nü heyecan verici bir yapımla, “Jane Goodall: Umut” ile kutluyor. Bu kapsamlı belgesel, Dr. Goodall’ın doğa ve hayvanların korunması üzerine yaptığı çalışmaları gözler önüne seriyor.“Jane Goodall: Umut” 22 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’de National Geographic ve National Geographic WILD ekranlarında eş zamanlı izleyiciyle buluşuyor.

Jane Goodall: Umut, çevreciliğe, hayvanların refahına ve doğal kaynakların korunmasına yönelik yenilikçi yaklaşımıyla tüm dünyanın bakış açısını değiştiren Dr. Jane Goodall’ın hikayesinden çarpıcı bölümler sunuyor. Belgesel, dünyada sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için nesilden nesile aktaracak bir umut mesajı yaymayı kendisine görev edinen Dr. Jane Goodall’ın ilham verici öyküsünü Dünya Günü’nde ekranlara getiriyor.

Sadece iyi bir dünya dilemekle kalmayan, aynı zamanda bunu başaran sıra dışı bir kadının hikayesi Jane Goodall: Umut, 22 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’de National Geographic ve National Geographic WILD ekranlarında!

Ayrıca ünlü National Geographic fotoğrafçısı Joel Sartore’nin ünyanın en ender hayvanlarını fotoğrafladığı dünya turunu konu olan “Photo Ark” ve doğayı muhteşem görseller kullanarak ele alan “Okavango: Muhteşem Yolculuk” ve “Vahşi Gezegen” gibi belgeseller gün boyu hem National Geographic hem de National Geographic WILD ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

National Geographic Türkiye dergisi ise Nisan ayında Dünya Günü için hazırlanan özel sayısı ile gezegenimizin geleceğini şekillendirmemize yardımcı olabilecek, ilham verici gelişmeleri araştırıyor.

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, dünyaca ünlü oyuncuların rol aldığı kaliteli yapımları ve ses getiren lokal prodüksiyonları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic’i Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu ve Vodafone TV platformlarından izleyebilirsiniz.