ÖNEMSİZ BİRİ – Karaköy Mono

Tür: Gerilim

Oyuncular: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, RZA, Aleksey Serebryakov ve Christopher Lloyd

Yönetmen: Ilya Naishuller

Yazar: Derek Kolstad

Yapımcılar: Kelly McCormick, David Leitch, Braden Aftergood, Bob Odenkirk, Marc Provissiero

İdari yapımcılar: Derek Kolstad, Marc S. Fischer, Tobey MaguireÖnemsiz Biri filminden ilk fragman yayınlandı. Yakında sinemalarda!

Bazen fark etmediğiniz kişi en tehlikelisidir.

Emmy ödüllü Bob Odenkirk (Better Call Saul, The Post, Nebraska), hafife alınmış ve göz ardı edilmiş bir baba ve koca olan, hayatın onur kırıcı yönlerini sineye çeken ve asla karşılık vermeyen Hutch Mansell rolünde oynuyor. Önemsiz biri.

Bir gece, banliyödeki evine iki hırsız girdiğinde Hutch, ciddi bir şiddeti önlemek umuduyla kendisini ve ailesini savunmayı reddeder. Delikanlı oğlu Blake’i (Gage Munroe, Baraka) hayal kırıklığına uğratır, karısı Becca ise kendisinden daha çok uzaklaşır.

Olayın sonuçları Hutch’ın uzun zamandır bastırdığı öfkesini tetikler, uyuyan içgüdülerini harekete geçirir ve onu karanlık sırları ve ölümcül yetenekleri ortaya çıkaran acımasız bir yola sürükler. Hutch’ın yumruk, silah ve lastik seslerinin arasında ailesini tehlikeli rakibinden (ünlü Rus oyuncu Aleksey Serebryakov, Amazon’daki McMafia) kurtarması ve bir daha asla önemsiz biriymiş gibi hafife alınmayacağından emin olması gerekmektedir.

Önemsiz Biri filminin yönetmeni ünlü yapımcı Ilya Naishuller (Hardcore Henry), yazarı, John Wick serisinin hikayesinin mimarı Derek Kolstad. Efsanevi Emmy ödüllü oyuncu Christopher Lloyd, Hutch’ın babası rolünde, birçok yeteneği olan müzisyen, oyuncu RZA, gizli yetenekleriyle Hutch’a intikam yolculuğunda yardımcı olan Hutch’ın erkek kardeşi rolünde.

Filmin yapımcıları yapım şirketleri 87North adına Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, Deadpool 2 ve Sarışın Bomba filmlerinin yapımcıları olan Kelly McCormick ve David Leitch, Eighty Two Films adına Braden Aftergood (Hell or High Water, Wind River) ile Odenkirk Provissiero Entertainment adına Bob Odenkirk ve Marc Provissiero (Hulu’dan PEN15). Filmin idari yapımcıları Derek Kolstad, Marc S. Fischer ve Tobey Maguire.