Zengin repertuarı ile Şevval Sam, Fişekhane’de – Karaköy Mono

Farklı tarzlarda seslendirdiği şarkılarla kendine sağlam bir hayran kitlesi edinen Şevval Sam, Fişekhane’nin eşsiz deniz manzarasında sevenleriyle buluşacak. 11 Eylül Cumartesi günü Fişekhane Deniz Konserleri kapsamında sahne alacak Sam, en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Şarkıcı kimliğinin yanı sıra başarılı oyunculuğuyla da tanınan Şevval Sam, 11 Eylül Cumartesi akşamı Fişekhane Deniz Konserleri kapsamında müzikseverlerle bir araya gelecek. İstanbul Boğazı’nın kenarına kurulacak sahnede sevenleriyle buluşacak sanatçı, farklı müzik tarzlarına yer verdiği geniş repertuarıyla unutulmaz bir geceye imza atacak. Müziğin şehri saracağı Şevval Sam konseri 21.00’da başlayacak.

Konserler 1 Ekim’e kadar devam edecek

Şevval Sam’dan sonra Berkay, Serdar Ortaç, Buray, Mor ve Ötesi, Sertab Erener ve Erol Evgin gibi çok sevilen isimlerin en güzel şarkılarını seslendireceği konserler serisi 1 Ekim’e kadar devam edecek. Fişekhane Deniz Konserleri, denizin esintisi ile tarihi dokuyu buluşturarak, açık havada eşsiz bir deneyim sunacak.

Fişekhane Deniz Konserleri’nde yer alacak diğer sanatçılar ve konser tarihleri şöyle sıralanıyor:

  • Berkay – 12 Eylül
  • Serdar Ortaç – 17 Eylül
  • Buray – 18 Eylül
  • Mor ve Ötesi – 24 Eylül
  • Sertab Erener – 25 Eylül
  • Erol Evgin – 1 Ekim

Fişekhane Hakkında

Boğaz’ın girişinde Tarihi Yarımada ve Marmara Denizi’ne hâkim konumu ile eski İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birinde yer alan Fişekhane, yeni nesil yaşam merkezi anlayışıyla, dünyada harika yaşam alanı olarak örnek gösterilen yerlerden ilham alınarak tasarlandı. İki yüz yıla yakın geçmişiyle İstanbul’un en önemli tarihi değerlerinden biri olan Fişekhane, dünya standartlarında yapılan restorasyon ile İstanbul’un kültür-sanat, lezzet ve yaşam haritasındaki yerini aldı.  Contemporary İstanbul Vakfı’nın ilk ve tek kalıcı sergi alanına ev sahipliği yaparken seçkin gurme lezzetler, çok amaçlı sahneler, etkinlik alanları, sineması ve tarihi dokusu ile İstanbul’da görülmesi gereken yerlerden birisi olarak kahverengi tabela ile tescillendi. Fişekhane geçtiğimiz sene Mercedes Benz Fashion Week, Yıldırım Mayruk Defilesi, İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin açılışı, pek çok tiyatro oyunun prömiyeri ve yaz boyu süren açık hava sinemalarına ev sahipliği yaptı.