Zorlu PSM’de Bu Hafta; 18-24 Ocak  – Karaköy Mono

EVLİLİKTEN SAHNELER // 18 OCAK // %100 STUDIO // 20.30

10. evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere olan ideal eşler gibi görünen iki çocuk sahibi mutlu bir çiftin; bir çeşit sığınak olarak kurdukları evliliklerinin bazı dönemlerini yakından izleme fırsatını bulacak olan seyirci, bu çiftin sevgi, nefret, arzu, tekeşlilik, özgürlük, iletişimsizlik gibi kavramlarla mücadele edişlerini gözlemleyecek. Evlilikten Sahneler çoğu zaman kadın ve erkek kimliğinde önemli dönüşümlere yol açan ve onu biçimlendiren bir çerçeve haline gelen evliliği oyunun merkezine koyuyor. “İki insan bir ömür bir arada yaşayabilir mi?”, “Aile nedir?”, “Şefkat nedir?”, “Aşk nedir, ne değildir?” sorularına yanıt arayan Evlilikten Sahneler’de Ece Dizdar ve Öner Erkan’ın yanı sıra Kayhan Berkin, Pınar Göktaş ve Naz Buhşem de rol alıyor. Sinemanın ölümsüz isimlerinden Ingmar Bergman’ın kült filminden, ödüllü oyuncu ve yönetmen Kayhan Berkin rejisiyle sahneye uyarlanan Versus Tiyatro ve Zorlu PSM ortak yapımı Evlilikten Sahneler, Ocak ayı boyunca Zorlu PSM’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 20:00

Evlilikten Sahneler: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 121,00 TL

2. Kategori Fiyat: 88,00 TL

Öğrenci Fiyat: 55,00 TL

MERCAN SELÇUK DANS TOPLULUĞU- BABAMIN ŞARKILARI  // 18 OCAK // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Klasik Türk Musikisi’nde devrim yapmış üstad Münir Nurettin Selçuk ile Batı müziği ile Türk musikisinin doğal ruhlarını bozmadan oluşturmuş üstad Timur Selçuk’un şarkıları, tüm bu manevi sanatsal birikime sahip çıkan üçüncü kuşak Mercan Selçuk Dans Topluluğu’nun unutulmaz performansıyla 18 Ocak akşamı Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 200.00 TL

2. Kategori – 150.00 TL

3. Kategori – 100.00 TL

KRAL LEAR // 19 OCAK // TURKCELL SAHNESİ// 20.30 

Hem aktör hem çevirmen kimliğiyle yoğun bir Shakespeare mesaisi olan Haluk Bilginer, bu kez Shakespeare’in “trajedisini kendi elleriyle çizen” kahramanı Kral Lear’a bürünüyor. İktidarın ve mülkiyetin paylaşımı üzerine çok katmanlı bir klasik olan oyunun yönetmeni ise Muharrem Özcan. Kral Lear, kızları ve ülkedeki diğer güç odakları arasında dönen bu trajedi, oyunun özündeki grotesk etkiler eşliğinde yorumlanıyor. Bu Sheakspeare klasiği, 19 Ocak akşamı, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde!

Kapı Açılış Saati: 19.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 242,00 TL

2. Kategori Fiyat: 209,00 TL

3. Kategori Fiyat: 165,00 TL

4. Kategori Fiyat: 143,00 TL

5. Kategori Fiyat: 109,00 TL

YUNUS MUTİ QUEARTTET // 19 OCAK // touché // 21.00

Caz sahnesinin başarılı gitaristlerinden Yunus Muti, ‘Que Art Tet’ ile Yunus Muti bestelerinden ve aranjmanlarından oluşan dinamik bir repertuvarla 19 Ocak akşamı Zorlu PSM touché sahnesinde!

Alto Saksafon: Ozan Özel

Gitar: Yunus Muti

Kontrbas: Apostolos Sideris

Davul: Burak Durman

Kapı Açılış: 19:30

Yunus Muti Quearttet: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 88,00 TL

TİMSAH ATEŞİ // 19 – 20 OCAK  // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20:30

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu & Piu Entertainment iş birliği ile hayata geçirilen, zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla yaşadıkları çalkantılı hayatı konu alan, başrollerini Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Kubilay Tunçer’in paylaştığı Timsah Ateşi Zorlu PSM’de izleyicilerle buluşuyor. Yönetmenliğini Mehmet Ergen’in üstlendiği oyun, 2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nin en sevilen ilk üç oyunu arasında yer aldı. 1989 yılında Kuzey İrlanda’da geçen hikaye, sevgisiz bir Katolik evi, kötürüm bir baba, işlemediği bir suç yüzünden 8 yıl hapis yatan asi bir kız Fianna (Hazar Ergüçlü) ile dindar ablası Alannah’ın (Funda Eryiğit) hikayesinde, temposu bir an bile olsun düşmeyen, sürreal, grotesk bir kara komedi Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde seyirciyle buluşacak.

Bilet Fiyatları: 

1. Kategori- 235.00 TL

2. Kategori- 185.00 TL

3. Kategori- 145.00 TL

4. Kategori- 115.00 TL

FERİT ODMAN QUINTET // 20 OCAK // touché // 21.00

Türkiye’de caz davulunun öncülerinden Ferit Odman; Downbeat Dergisi tarafından dört yıldızla taçlandırılan Autumn In New York ve Nommo albümlerindeki quintet aranjmanlarına bu konserde yer verecek. Odman’ın quinteti ile hard-bop dünyasının derinlerinde güzel bir yolculuk dinleyicileri bekliyor. Türkiye’nin başarılı caz davulcularından Ferit Odman, 2021 yılının son konseriyle Zorlu PSM touché sahnesinde!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 88,00 TL

TOZ // 20 OCAK  // %100 STUDIO // 19.00-21.00

Sokakların da anne babasıyla yaşadığı evin içi gibi huzursuz olduğu zamanlardan geçerek büyüyen, kendi yolunu bulan genç bir kadın… Güzeller güzeli ev kadını bir anne ile titiz avukat bir babanın tek kızı: Handan! Karşımıza yetişkin bir kadın olarak çıkan Handan’la tanıştığımızda; o, çocukluğundan bugüne uzanan bir hikâyeye çoktan dalıp gitmiş olacak. Handan’ın ve onun hafızasından çıkıp gelen annesi Feri’nin öyküsü, 1960’lardan bugüne uzanan bir anlatıya yerleşiyor. Murat Mahmut Yazıcıoğlu’nun kaleminden çıkan ve çok kişiyle kesişen tek kişilik kadın oyunu “Toz”, Hira Tekindor’un rejisi ve Zerrin Tekindor’un büyüleyici performansıyla Ocak ayı boyunca Zorlu PSM’de tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori- 187.00 TL

2. Kategori- 93.00 TL

LOKALİZE : DENGİ DENGİNE // 21 OCAK // %100 STUDIO // 21.00

Türk müziği, etnik-doğu, elektronik, funk ve rock türlerinin harmanlandığı bir müzik türüne sahip olan, konserlerde kendi bestelerinin yanı sıra, alışılmışın dışında ve sürpriz cover parçaları da yorumlayan Dengi Dengine, yeni üretimlerini ilk defa dinleyiciyle buluşturacağı lansman konseri için 21 Ocak tarihinde Zorlu PSM %100 Studio’da!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 88,00 TL

BRENDA BERIN BAND “TRIBUTE TO STEVIE WONDER” // 21 OCAK // touché // 21.00

Brenda Berin, sadece Amerika Birleşik Devletleri’nin kültür mirası değil dünya müzik tarihinin en önemli dâhilerinden biri olan Stevie Wonder’ı “Tribute to Stevie Wonder” gecesiyle onurlandıracak!

21 Ocak akşamı Zorlu PSM’nin sofistike caz kulübü touché’de gerçekleşecek özel gecede, Brenda Berin, sadece onun müziğiyle değil kariyerinin ve hayatının önemli renkleriyle Türkçe anlatımlı mini bir belgeselle zenginleştiriyor. Yayınlamış olduğu 25 stüdyo albümünden yani en az 250’den fazla şarkı arasından özenle seçilmiş repertuarı seslendirecek olan Brenda Berin Band, tüm hayranlarını Stevie Wonder’a saygı kuşağına davet ediyor!

Kapı Açılış: 19:30

Brenda Berin Band: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 88,00 TL

AŞK GEÇMİŞİM // 21 OCAK // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Kurumsal bir şirkette yeni işe giren Tom’un aşk hayatı tam bir fiyaskodur. Aynı şirkette çalışan Amy’nin de ondan kalır yanı yoktur. İş çıkışı bir şeyler içmeye çıkarlar ve o gece yaşadıkları tek gecelik ilişki sonucunda ikisi de kendini istemediği fırtınalı bir ilişkinin içinde bulur. Eski ilişkilerinin hayaletlerinden kurtulmak, kendi yaralarını sarıp gerçek aşka ulaşmak onlar için hiç kolay olmasa da bu iki yalnız kalp sonunda birbirleri için çarptığını fark edebilecek mi? Tatlı Ekşi Tiyatro’nun ilk yapımı olan, yönetmen koltuğunda Tuğrul Tülek’in oturduğu ve Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun başrolleri paylaştığı 2019-2020 sezonunun en ilgi gören oyunlarından biri olan “Aşk Geçmişim” Zorlu PSM’de yeniden izleyicilerle buluşuyor.

Kapı Açılış: 20.00

Aşk Geçmişim: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 198,00 TL

2. Kategori Fiyat: 132,00 TL

3. Kategori Fiyat: 99,00 TL

BARBAROS AROUND THE WORLD “ALL TIME CLASSICS”// 22 OCAK // touché // 21.00

Kasım’da başlayan ve Mart sonuna kadar farklı konseptler sunacak olan Barbaros,“All Time Classics” ile müzik tarihinin en sevilen şarkılarını, “Divas & Divos” ile dünyanın en ikonik sanatçılarının eserlerini, “Italian Nights” ile İtalyanca unutulmaz şarkıları seslendirirken, “Voyage en Méditerranée” ile dinleyenlere Akdeniz’de bir müzik turu yaptıracak. Barbaros, 22 Ocak’ta touché’de, All Time Classics’te, tüm zamanların en sevilen şarkılarından sunduğu seçki ile dinleyenlere dünya müziğinin kapılarını aralarken, Türkçe, Fransızca, İngilizce, İtalyanca, İspanyolca şarkıların da yer aldığı farklı dillerdeki geniş repertuvarı ile müzik tarihinin en sevilen eserlerini seslendirecek. Barbaros, müzikseverleri dünya müziğinin en keyifli şarkılarıyla müzik dolu bir yolculuğa çıkarmak için 22 Ocak’ta Zorlu PSM touché sahnesinde!

Bilet Fiyatları: 

Genel Giriş: 132 TL

EFSANELERLE 90’LAR TÜRKÇE POP PARTİ // 22 OCAK // TURKCELL SAHNESİ // 21.00 

Son yılların trend partilerinden olan 90’lar Türkçe Pop Parti, ünlü isimlerin katılımıyla bu kez Zorlu

PSM Turkcell Sahnesi’nde unutulmayacak bir zaman yolculuğuna çıkaracak! 22 Ocak Cumartesi Çelik, Yonca Evcimik, Grup Vitamin, Mansur Ark, Ragga Oktay ve DJ Hakan Küfündür’ün performanslarıyla Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleşecek bu çok özel etkinliği kaçırmayın!

Hala hafızalarımızda tazeliğini koruyan Bandanalı videosu Ateşteyim ile Çelik mi dersiniz, Abone dansıyla hayran bırakan Yonca Evcimik ve dansçılarımı, yoksa Törkiş Kovboylarla bizi gülme krizine sokan efsanevi Grup Vitamin, ‘İnadı Bırak Yanıma Yanaşıver artık’ diyen Mansur Ark, Çikolata Kız’la tanınan Ragga Oktay ve 90’lar Türkçe Pop Parti furyasını başlatan Dj Hakan Küfündür… Hepsi bu partide bir arada.

Kapı Açılış: 19:00

Efsanelerle 90’lar Türkçe Pop Parti: 20:00

Bilet Fiyatları: 110 TL

ALDIRMA GÖNÜL // 22 OCAK // TURKCELL SAHNESİ // 21.00 

Sabahattin Ali’nin heyecanlarının, aşklarının, hüzünlerinin, hasretlerinin; kısaca hayatından kesitlerin sahnelendiği ve şiirlerinden bestelenmiş sevilen şarkılarının söylendiği “Aldırma Gönül”, Ferhat Göçer’in performansıyla 22 Ocak’ta Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde seyircisiyle buluşuyor.

Kapı Açılış: 20:00

Aldırma Gönül: 21.00

Bilet Fiyatları: 

1. Kategori – Genel Satış: 165,00 TL

2. Kategori – Genel Satış: 121,00 TL

FRNDZZ ACADEMY FİNAL // 22 OCAK  // %100 STUDIO // 20.00

FRNDzz, 2015 yılında aldıkları DJ kursu sayesinde yolları İlker Aksungar ile kesişen bir grup DJ adayının, güçlü arkadaşlıklarını üstün organizasyon yetenekleri ile birleştirerek kurduğu bir müzik oluşumudur. İlk yılında Miller tarafından düzenlenen Soundclash yarışmasında 4 finalist, 1 Türkiye şampiyonu ve 1 dünya şampiyonu çıkartan FRNDzz, 2017 yılında aynı yarışmada 2 yarı finalist ve 1 Türkiye şampiyonu çıkartarak başarısını sürdürmüştür. FRNDzz Academy ise müzik ile ilgilenen amatör veya profesyonellerin, müziğini geniş kitlelere duyurabilmesini sağlamak amacıyla bu sene beşincisi düzenlenen bir yarışmadır.

Müzik ile ilgilenen amatör veya profesyonellerin, müziğini geniş kitlelere duyurabilmesini sağlamak amacıyla bu sene beşincisi düzenlenen FRNDzz Academy yarışması, 22 Ocak akşamı final gecesi ile Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde!

Kapı Açılış: 19:00

Frndzz Academy Final20:00

Bilet Fiyatları: 88 TL

AŞINMA // 23 OCAK  // %100 STUDIO // 20.30

Günümüz dünya sisteminin insanın varlık alanını giderek daha da daraltması, buna karşılık çağdaş insanın bu duruma gösterdiği kabul ile hem insani olanın aşınmasını, hem de insanın kendisindeki karakter aşınmasını düşünmeyi öteleyerek var olmaya çalışması sorununu merkeze alan “Aşınma”, seyircinin oyunun dilini ve işleyişini oyuncuyla birlikte eşzamanlı keşfedeceği aktif bir seyir süreci yaratarak seyircisini eğlenceli bir deneyime davet ediyor. Şahika Tekand tarafından kaleme alınan ve yönetilen, deneyimli oyuncu Yiğit Özşener’in performansıyla sergilenen Aşınma Zorlu PSM’de seyircilerini bekliyor.

Kapı Açılış: 20.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 132,00 TL

2 Kategori – 88,00 TL

BABY CONCERTS “NOTALARIN DANSI” & “AMERİKA’DAN AVRUPA’YA YOLCULUK” // 23 OCAK // SKY LOUNGE // 11.00-14:00

“Baby Concerts” Zorlu PSM’de yoğun ilgi gören klasik müzik konserlerine devam ediyor. 0+ yaş konseptiyle Türkiye’de ilk ve tek olan etkinlik, şimdi farklı yaş gruplarına özel hale geliyor. Baby Concerts farklı tarihlerde iki farklı konseptte küçük müzikseverlerle buluşacak. 9 Ocak’taki konserde dört müzisyenin canlı performansı ile gerçekleşecek klasik müzik konserinde dvard Grieg, Pyotr İlyiç Çaykovski , Antonio Vivaldi , Wolfgang Amadeus Mozart , Johann Sebastian Bach, Gioacchino Rossini gibi dünyaca ünlü bestecilerin eserleri bir masalın içinde dinlenecek. Ayrıca müziğe kısa bale performansı ile görsel ve işitsel bir şölen de eşlik edecek. 23 Ocak’taki konserde ise Avrupa’dan Amerika’ya 45 dakikalık bir yolculuk yaşanacak. Avrupa ülkelerinden başlayan müzik yolculuğu, bu müziği Amerika’ya taşıyan ustalarla devam edecek. Miniklere bu yolculukta G.Bizet, J.Brahms, J.Strauss, S.Jopplin, P.I.Tchaikovsky gibi dünyaca ünlü besteciler eşlik edecek. 11:00 ve 14:00’da olacak Amerika’dan Avrupa’ya Yolculuk programı 4 yaşın üzerinde miniklerin katılımı için planlanmış olup, zorunluluk aranmayarak farklı yaştaki her çocuğa da açık olacaktır.

Bilet Fiyatları:

İki kişilik ( 1 yetişkin + 1 çocuk) : 204.00 TL

Üç Kişilik (1 yetişkin +2 çocuk veya 2 yetişkin+ 1 çocuk) :304.00 TL

Tek kişilik ( 12 yaş ve üstü) : 118.00 TL

CİMRİ // 23 OCAK // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Onu tanıyanların “Dünyadaki insanların en az insan olanı, yeryüzündeki canlıların en katı yüreklisi, pintilerin en pintisidir. Onun sevmesinden kuru, onun okşamasından kısır bir şey olamaz. Vermek öylesine zoruna gider ki, selam bile vermez kimseye, onu bile alır; yalnız alır…” olarak betimlediği Cimri’yi izlerken belli bir zümreye bakmakla bir genelleştirmeye bakmak arasındaki pencereden birçok insanın ve ailelerin iç ve dış yapısına bakacak, garip rastlantılara tanık olacaksınız. 17. yüzyılda yaşamış Fransız komedya yazarı Moliere’in en ünlü eserlerinden “Cimri”, Tansu Biçer’in rejisi ve Serkan Keskin’in çok konuşulan “Harpagon” performansıyla Zorlu PSM’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 19.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 198,00 TL

2. Kategori – 176,00 TL

3. Kategori – 154,00 TL

4. Kategori – 132,00 TL

5. Kategori – 99,00 TL

DENİZ GÖKTAŞ STAND – UP // 23 OCAK  // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 19.30

Deniz Göktaş’a Ayıracak Vaktim Yok podcasti ile gönüllere çadır kuran sahnelerin asi ismi Deniz Göktaş kahkaha dolu stand-up gösterisi ile 23 Ocak akşamı saat 19.30’da Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’ne konuk oluyor. Komedi dünyasının sevilen siması Göktaş’ın tek kişilik bu eğlence dolu performansına tanık olmak için yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın.

 Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 137,50 TL

2. Kategori – 121,00 TL

3. Kategori – 99,00 TL

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 24 OCAK // %100 STUDIO // 21.00

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her Pazartesi %100 Studio’da izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız bölümleri izleme fırsatı sunuyor!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 154,00 TL

Öğrenci Fiyat: 66,00 TL

Balkon Fiyat: 99,00 TL

Zorlu PSM’de Fiziki Mesafe & Hijyen Önlemleri 

Etkinliğe giriş aşı kartı veya PCR testi ile olacak Etkinliğe katılım için girişte HES uygulaması üzerinden aşı kartı gösterilmesi veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunuyor. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren, Covid-19 geçirmiş kişiler ise izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile etkinliğe girebilecekler. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecek. Etkinliklere katılmayı sabırsızlıkla bekleyen tüm sanatseverlere steril ve güvenli bir deneyim ortamı yaratmak için yönetmeliklerde yer alan kuralları harfiyen uygulayan Zorlu PSM; aldığı önlemler çerçevesinde ateş ölçümü, fiziki mesafe kuralları, dijital bilet, temassız ödeme, ileri teknoloji hijyen ve dezenfektasyon uygulamalarına devam ediyor. Günlük rutin temizlik süreçlerinin yanı sıra düzenli olarak profesyonel ekiplerin desteğiyle dezenfekte de edilen Zorlu PSM, yakın zamanda hayata geçirdiği dijital bilet uygulaması ile de sanatseverleri etkinliklerle buluşturmak için gereken bütün kolaylıkları sağlamayı sürdürüyor. Hem Zorlu PSM içinde hem de gösteri salonlarındaki klima santrallerinde %100 taze hava ile çalışan, virüs ve bakterilere karşı korunmada en etkili yöntem olarak öne çıkan UVC (Ultraviyole) teknolojisi kullanılmaktadır.