Doodle sanatçısı Küntay Tarık Evren, Madame Tussauds İstanbul ziyaretçilerini şaşırtacak – Karaköy Mono

İstanbul’un ünlü eğlence merkezi Madame Tussauds, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile 20 Mayıs 2023 tarihlerinde sıra dışı bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Doodle sanatının usta ismi Küntay Tarık Evren, ziyaretçiler için özel olarak Doodle Art tabloları tasarlayacak. Heyecan dolu etkinlik saat 14.00’te başlayacak ve ilk 30 ziyaretçiye özel çizilmiş tablolar hediye edilecek.

Madame Tussauds İstanbul, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı renkli ve yaratıcı bir şekilde kutlamaya hazırlanıyor. Ünlü Doodle Sanatçısı Küntay Tarık Evren’in eşsiz sanatıyla tanışacak olan ziyaretçiler, Doodlism adını verdiği bu çizgisel dünyada keşfe çıkacaklar. 19-20 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek etkinlik kapsamında Evren, ziyaretçilere özel doodle art tabloları tasarlayacak.

Sizi sıra dışı bir dünyaya davet ediyoruz

Etkinlik boyunca Küntay Tarık Evren, ziyaretçilere özel doodle art tabloları tasarlayacak. Saat 14.00’ten itibaren gelen ilk 30 kişiye özel olarak çizdiği tabloları hediye edecek.

21 Mayıs 2023 tarihine kadar Madame Tussauds İstanbul gişesinden alınan biletlerde 1 bilet alana 1 bilet hediye edilecek.