She Past Away – Karaköy Mono
Post-punk kökenli dark wave müzik tarzı ve gotik imajı ile “She Past Away” 22 Ocak’ta PSM Online’da

80’lerin dark-wave post-punk sound’una övgü niteliği taşıyan She Past Away,   Zorlu PSM Online’a özel gerçekleştireceği konseriyle 

22 Ocak’ta izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Müzik severlerin evlerinin konforunda eşlik edebileceği konserin biletlerine passo.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. 

2009 yılında kurulan ve 80’lerin dark-wave post-punk sound’una övgü niteliği taşıyan She Past Away, Zorlu PSM Online’a özel sergileyeceği performans ile izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Sinematik, karanlık ve karakteristik bir sound yakalayan Volkan Caner ve Doruk Öztürkcan’dan oluşan grup ilhamını Dario Argento filmleri, doom-death metal ve Türkçe minimalist şiirden alıyor.

Anksiyeteyi nihilistik çerçeveden inceleyen ve kişisel bir sound’a sahip olan She Past Away, post-punk dönemi etkisindeki gitar ve dark-wave performansları ile hayranlarına sürükleyici bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

22 Ocak Cuma akşamı, saat 21.00’de online.zorlupsm.com’a özel yayınlanacak ve 1 Şubat 23:59’a kadar yayında kalacak konserin biletleri passo.com.tr üzerinden, sadece 12,50 ₺ olan avantajlı bilet fiyatıyla satışta.