Burcu Esmersoy’un Kış Dolabı TOG Yararına Kanyon’da – Karaköy Mono

Kanyon Igloo’da gerçekleştirilen etkinlikler arasında 19-20 Aralık tarihlerinde Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına gerçekleştirilen Burcu Esmersoy’un Kış Dolabı adlı satış da var. Satıştan elde edilen gelir, Toplum Gönüllüsü gençlerin sosyal sorumluluk etkinlik ve projelerine aktarılıyor.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) gençliğin enerjisini toplumsal faydaya dönüştürmeyi amaçlayan bir değişim ve dönüşüm projesi. Aralık 2002’de kurulan vakıf, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde toplumsal barış, dayanışma ve değişimi amaçlıyor. Toplum Gönüllüsü gençler, üniversitelerinde kulüp, topluluk veya grup olarak bir araya gelerek, belirledikleri ihtiyaçlara göre sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiriyorlar.

Bu projeler, sadece topluma katkı sağlamakla kalmıyor ayrıca gençlerin sorumluluk sahibi aktif bireyler olmalarını sağlayarak kişisel gelişimlerini destekliyor. Projelere, öğrencilerin yanı sıra, yetişkin ve mezun ayağından da destek vermek mümkün.

Siz de eğer gençlerin eğitimine ve projelerine destekte bulunmak isterseniz 12.00-20.00 arası Kanyon Igloo’yu ziyaret edebilirsiniz.

TOG hakkında daha fazla bilgi almak için: https://www.tog.org.tr