“KANYON’DA HER YER MÜZİK” – Karaköy Mono

KANYON’DA HER YER MÜZİK VOL.8 EKİM’DE BAŞLIYOR

12 – 14 Ekim tarihleri boyunca Kanyon’da iyi müziğe doyuyoruz! Her yıl ilgiyle beklenen ve bir Kanyon klasiği haline gelen Kanyon’da Her Yer Müzik bir kez daha müzik severleri bir araya getiriyor.

Kanyon, başarılı rock müzik grubu mor ve ötesi’nin yanı sıra Yok Öyle Kararlı Şeyler, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Flapper Swing gruplarını ağırlarken, Radyo Kanyon DJ’lerinin en yeni müzik listelerini de misafirleri ile buluşturacak.


12 – 14 Ekim tarihleri arasında sekizincisi düzenlenecek olan “Kanyon’da Her Yer Müzik”, alternatif müziğin en önemli isimleriyle müzikseverleri şehrin kalbinde buluşturuyor. mor ve ötesi, Nova Norda, Simge Pınar, Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer gibi sevilen müzisyenlerin canlı performanslarıyla Kanyon misafirleri, 3 gün boyunca eşsiz bir müzik ziyafeti yaşayacak.

Müzik hayatına 7 yaşında piyano çalarak başlayan ve kurumsal kariyerine rağmen tutkularının peşinden gitmeyi seçip, müziği hayatının odak noktasına koyan başarılı müzisyen Nova Norda, Hip-hop, R&B, Trap ve Rap’ten ilham alan Elektro Pop tarzıyla festivalde yerini alıyor. 2014 yılında ilk stüdyo albümlerini kaydeden ve zamanla yurtiçi ve yurtdışında birçok festivalin favori gruplarından biri haline gelen alternatif rock grubu Yok Öyle Kararlı Şeyler, Kanyon’da Her Yer Müzik sahnesinde en sevilen şarkılarını hayranları için seslendirecek. Katıldığı bir atölyede yolunun Harun Tekin ile kesişmesiyle birlikte her zaman hayalini kurduğu müzik çalışmalarına ağırlık veren Simge Pınar farklı tarzıyla Kanyon misafirlerini keyifli bir akşama davet ediyor. Kariyeri boyunca pek çok albüm ve konsere imza atan, rock müziğin favori gruplarından mor ve ötesi, Cambaz, Bir Derdim Var, Sevda Çiçeği, Küçük Sevgilim ve daha birçok dillere pelesenk olan şarkılarını Kanyon’da Her Yer Müzik ana sahnede seslendirecek.

Festivalin üçüncü gününde ise, başta Lindy hop olmak üzere swing dönemine ait danslara adanmış, Türkiye’nin ilk dans stüdyosu Swing İstanbul gerçekleştireceği özel performansla, Kanyon misafirleri swing rüzgarına kapılacak. Ritim gitar, solo gitar, kontrabas, soprano saksafon ve vokalden oluşan akustik caz manouche grubu Flapper Swing, dinleyenleri 1920’lerin atmosferine götürecek. Çarpıcı şarkı sözleri ile olduğu kadar akıcı melodileri ile de akıllarda yer eden, son yılların en başarılı ekiplerinden Yüzyüzeyken Konuşuruz, ana sahnede performans sergileyecek. Farklı türlere merakı ve kendine has üslubuyla çeşitli projelerle müzik hayatına devam eden Ülkü Aybala Sunat, en sevilen şarkılarını birçok ünlü ismin albümünde gitarist olarak yer alan müzisyen Eylül Biçer ile Intema Yaşam sahnesinde seslendirecek.

Müzik severler, ana sahne performansları öncesinde, Radyo Kanyon DJ’i eşliğinde iyi müziğin keyfini Kanyon’da çıkaracak.

“Kanyon’da Her Yer Müzik”, 12 – 14 Ekim tarihleri arasında Kanyon’u güncel müziğin en keyifli örnekleri ile buluşturacak. Şimdiden ajandanıza not etmeyi unutmayın!

Etkinlikler ücretsizdir.

Program:

12 Ekim 2018, Cuma

12.30- 13.30: Radyo Kanyon- Yunuscum (DJ Set) (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)

19.30- 20.30: Nova Norda (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)

21.00- 22.00: Yok Öyle Kararlı Şeyler (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)

13 Ekim 2018, Cumartesi

17.30- 18.30: Radyo Kanyon – Yunuscum (DJ Set) (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)

18.30- 19.30: Simge Pınar (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)

20.30-22.00: mor ve ötesi (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)

14 Ekim 2018, Pazar

15.30- 16.30:Swing İstanbul Dans Atölyesi (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)

17.00- 18.00:Flapper Swing (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)

18.30- 20.00: Yüzyüzeyken Konuşuruz (Ana Sahne- Etkinlik Alanı)

20.30- 21.30: Ülkü Aybala Sunat & Eylül Biçer (İntema Yaşam)