Paket Servisiniz Hazır! – Karaköy Mono

Paket Servis

Hayatta var olmaya çalışan ev arkadaşı 2 genç kız, erkeklerin hep kendilerini kandırdıklarını ve önlerine geçtiklerini düşünürler. Erkek dünyasında kadın olarak yaşamanın güçlüklerini ve kadınlara istediklerini yaptıklarını konuşurken bu duruma karşı koymaya karar verirler, hatta erkeklerden intikam almak üzere harekete geçerler. Artık sadece, ilk kurbanlarının kim olacağına karar vermeleri gerekmektedir. Aslında kurban çok uzakta değildir, sadece başına geleceklerden haberi yoktur.

Sevgilisinin aslında evli bir erkek olduğunu öğrenen genç bir kadın!

İş yerinde patronu tarafından tacize uğrayan ve patronuna direndiği için işten ayrılan genç bir kadın!

Bütün bunların sonunda bir depresyon belirtisi olarak yemeklere saldıran, çikolataya gömülen, kendini alkole veren kadın, kadınlar…

Evet, kadınların dünyasına hoş geldiniz!

İşte size Zeynep ve Berrak’ın hikayesi…

Onların hikayesi günümüz kadınına hiçte uzak değil. Onlar da ihanete uğruyor, taciz ediliyor ve anneleri, kızları evlensin diye görücü buluyor.

Zeynep ve Berrak, aynı evi paylaşan iki yakın arkadaştır. Aynı gün içerisinde ikisinin de başına kötü şeyler gelir. Ve bu iki genç kadın erkeklere karşı intikam hissiyle dolar. Ve intikam almak için harekete geçerler. Canlandırdığı saf kurban rolüyle büyük beğeni toplayan Cengiz Orhonlu’ya yetenekli oyuncular Ceren Kaplakarslan ile İlkem Ulugün eşlik ediyor. Özellikle İlkem Ulugün’ün canlandırdığı kıpır kıpır, içi içine sığmaz Zeynep karakterine âşık olacaksınız.

Eğlenceli ve hareketli hikayesiyle herkesi güldüren ‘Paket Servis’ oyunu 27 Şubat’ta Gayrettepe KATS Sahne’de. Darlene Craviotto’nun kaleme aldığı, Zeynep Küpeli’nin Türkçeleştirdiği ‘Paket Servis’in yönetmen koltuğunda Onur Şenay bulunuyor. Dekorunu Sırrı Topraktepe’nin hazırladığı, fotoğraflarını Fethi Karaduman’ın çektiği, afiş tasarımını Berkcan Okar’ın yaptığı oyun Gayrettepe KATS Sahne’de.

Tiyatro Şenay’ın tek perdelik ‘Paket Servis’ oyunu, 27 Şubat 2018 Salı akşamı Gayrettepe KATS Sahne’de izlenebilir. Başlama saati 20:30 olan oyunun biletleri, Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.

Önümüzdeki Gösterimler:

27.02.2018 Salı / 20:30 KATS Sahne / İstanbul
06.03.2018 Salı / 20:30 KATS Sahne / İstanbul
13.03.2018 Salı / 20:30 KATS Sahne / İstanbul
20.03.2018 Salı / 20:30 KATS Sahne / İstanbul
27.03.2018 Salı / 20:30 KATS Sahne / İstanbul
03.04.2018 Salı / 20:30 KATS Sahne / İstanbul
10.04.2018 Salı / 20:30 KATS Sahne / İstanbul
17.04.2018 Salı / 20:30 KATS Sahne / İstanbul

Bilgi için: biletix.com                              twitter.com/katssahne

info@katssahne.com                               facebook.com/katssahne

www.tiyatrosenay.com                           instagram.com/katssahne

www.katssahne.com