“6 SÜPER KAHRAMAN” – Karaköy Mono

“6 Süper Kahraman Serüvenler”, 11 Ağustos’tan itibaren her hafta sonu Disney Channel’da!

 

Teknoloji dâhisi Hiro ve robot arkadaşı Baymax’in hit animasyon filmi “6 Süper Kahraman” yepyeni bir çizgi film serisi olarak Disney Channel ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Birbirinden farklı karakterlerden oluşan kahramanların aksiyon ve komedi dolu maceraları “6 Süper Kahraman Serüvenler” 11 Ağustos’ta arka arkaya 2 bölümle saat 13.00’te Disney Channel’da olacak. Yeni bölümler ise her hafta sonu iki bölüm arka arkaya olacak şekilde 13.00, 17.00 ve 21.30 saatlerinde Disney Channel’da!

 

Ailelerin güvendiği, çocukların çok sevdiği, kaliteli ve eğlenceli içeriklerin adresi Disney Channel, Ağustos ayında ekranlara gelecek, dünya çapında büyük ilgi gören ve 2015 yılında “En İyi Animasyon Filmi” Oscar ödülünü alan “6 Süper Kahraman” (Big Hero 6) animasyon filminin çizgi film serisi ile tüm aileye hep birlikte keyifle izleyebilecekleri yepyeni bir içerik daha hediye ediyor. Aksiyon, teknoloji ve macera dolu “6 Süper Kahraman Serüvenler” kalbe dokunan karakterleri ile macerayı bir araya getiriyor.

Harika bir takım!

“6 Süper Kahraman Serüvenler”, 14 yaşındaki teknoloji dâhisi Hiro’nun ilginç arkadaşlarıyla harika bir takım yarattığı aksiyon dolu bir çizgi film serisi. Hiro, bazen çok bilmiş olsa da arkadaşlarına zekasıyla liderlik ediyor. San Fransokyo Teknoloji Enstitüsü’nün en genç öğrencisi Hiro’nun robot arkadaşı şişme robot Baymax ise abisi Tadashi tarafından geleceğin ideal koruyucu sağlık danışmanı olarak tasarlanmış, empati yapma konusunda çok güçlü, sarılmak isteyeceğiniz bir robot.

“6 Süper Kahraman Serüvenler” takımının kahramanları birbirinden farklı karakter özellikleri ile ön plana çıkıyor. Manyetik aracıyla çok hızlı bir hız dâhisi olan maceracı Gogo; oldukça düzenli ve sevimli kuantum mühendisi Wasabi; kimya konusunda uzmanlaşan takımın en şen şakrak karakteri Ballı Limon ve zengin, çılgın, süper kahraman hayranı Fred’in komik ve heyecan dolu serüvenlerinde Hiro’nun liderlik ettiği harika takım, San Fransokyo şehrini tehdit eden bilimsel kargaşalara karşı şehri koruyor.

Renkli karakterler

“6 Süper Kahraman Serüvenler” takımının atıldığı yepyeni serüvenlerde, kahramanların dışında ayrıca bambaşka karakterler de serüvenlere renk katıyor. Hiro’nun oldukça panik biri olan teyzesi Cass Teyze, kahramanları çok seven ama Hiro’yu hiç sevmeyen Karmi, San Fransokyo Teknoloji Enstitüsü’nün inatçı dekanı Profesör Granville, teknik olarak bir düşman olmadığı halde “6 Süper Kahraman” için tehlike yaratabilen Alistair Krei ve kötülerin ardındaki kötü olan Obake ile yeni maceralar aksiyon dolu ve eğlenceli. “6 Süper Kahraman 11 Ağustos’ta 13.00’da çok özel bir bölümle başlıyor. Özel bölümle sevilen, şişme robot, yüksek teknoloji kahramanı Baymax arkadaşları Hiro, Wasabi, Ballı Limon, Fred ve Go Go ile geri dönüyor.