“ANKARA COFFEE FESTİVAL” – Karaköy Mono

BİLKENT STATION ANKARA’NIN EN BÜYÜK KAHVE FESTİVALİNE YENİDEN EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Kahvenin tüm tonlarının bir araya geldiği festival, Ankara Coffee Festival ile kahvenin kaynağina yolculuk !


Bilkent Center, 28-29-30 Eylül tarihlerinde Ankara Coffee Festival’e bir kez daha ev sahipliği yapıyor. 3. nesil kahve akımının önde gelen markaları ve lezzetlerini bir araya getiren Ankara Coffee Festival’da, başkentliler usta baristalar, nitelikli lezzetler, tasarım ürünleri ve canlı müzik performansları ile buluşacak, workshop çalışmalarına katılabilecek. Festivalin biletleri dsmbilet.com‘da satışa sunuluyor.

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören ve binlerce kahveseverin ilgisi ile gerçekleşen Ankara Coffee Festival’in ikincisi, 28-30 Eylül tarihlerinde Bilkent Center’ın ana sponsorluğunda Bilkent Station açık otoparkında düzenleniyor.28. Festivalde yer alan global kahve ve makine üreticisi markalar, kahve kuruluşları, çiftlikler, çiftlik birlikleri, ithalatçılar, tüccarlar, imalatçılar, ekipman üreticileri, kavurucular, perakendeciler, kahve barları, çikolata markaları ve nitelikli küçük artizan esnaf, ziyaretçileri yeni nesil kahve lezzetleriyle buluşturacak.

BENZERSİZ KAHVE DENEYİMLERİ

Festivali düzenleyen Dream Sales Machine, kahvenin yanında çeşitli deneyimleri de festivale kazandırarak, katılımcılara nitelikli kahvenin yaşam pratiklerine dokunduğu bir kültür alanı sunacak. Festival kapsamında kahvenin kaynağından başlayan yolculuğun, tüketiciye ulaşana kadar geçen tüm süreci katılmcılarla buluşturarak kapsamlı bir deneyim alanı kurgulanacak. 3 gün sürecek festivalde Ankaralı kahve severler, özel kahve çekirdeklerden demlenmiş kahveleri tatma fırsatı bulurken, usta baristaların hünerlerini yakından deneyimleme, sektörün önde gelen isimlerinin gerçekleştirdiği seminer ve workshop çalışmalarına katılma, kahveye dair sınırsız çeşitlilikler ile buluşma imakanına kavuşacak.

DÜNYANIN KAHVE LEZZETLERİ

Ankara Coffee Festival, geleneksel kahve kültürünün yanı sıra, yeni nesil kahve akımının, beraberinde getirdiği yaşam stilini, interaktif workshoplar, seminerler, muhteşem konserler, sanat sergisi ve daha birçok ilgi çekici etkinlikler ile birlikte ziyaretçisi ile buluşturan bir şehir festivali olarak fark yaratmayı başarıyor. İyi kahveyi deneyimleme imkanı sağlayan, dünyanın farklı ülkelerinden lezzetleri birararada sunan ve nitelikli kahve kültürünü tanıtan Ankara Coffee Festival, üç günlük kahve maratonu boyunca başkentte en keyifli kahve deneyimlerine ev sahipliği yapacak. Üçüncü nesil kahve akımının önde gelen markaları ve lezzetlerini bir araya getiren Ankara Coffee Festival, bu yıl da 10 binlerce kahve tutkununu ağırlamaya hazırlanıyor. Dünya çapında ses getiren etkinliklere imza atan Dream Sales Machine bu yıl Ankara Coffee Festival‘de yeni bir katılımcı rekorunu hedefliyor.

Festivalin biletleri ise www.dsmbilet.com‘da satışa sunuluyor.