“MARATON” – Karaköy Mono

ÜNLÜ İSİMLER VODAFONE PARK’TAKİ MARATONA HAZIRLIK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

MERVE OFLAZ VE KUBİLAY AKA VODAFONE PARK’TA SAĞLIK İÇİN KOŞTU

Ünlü sanatçılar Merve Oflaz ve Kubilay Aka, 11 Kasım’da koşulacak Vodafone 40. İstanbul Maratonu öncesi Vodafone Park’ta ilk kez düzenlenen maratona hazırlık etkinliğine katıldı. Daha önce şampiyonların ağırlandığı Vodafone Park terasındaki Boğaz manzaralı ısınma ve gerinme seansı renkli anlara sahne olurken, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile aynı uzunlukta tasarlanan 1560 metrelik özel parkurda gerçekleştirilen deneme koşusunda birbirinden ünlü simalar kıyasıya yarıştı.

30 Ekim 2018 – Vodafone, bu yıl 11 Kasım Pazar günü koşulacak Vodafone 40. İstanbul Maratonu öncesi Vodafone Park’ta ilk kez bir maratona hazırlık etkinliği düzenledi. Bennu Gerede, Çiğdem Kayalı, Melis Özer, Hande Kazanova ,Sinem Yıldırım, Akasya Asıltürkmen, Begüm Öner – Ceyhun Fersoy ve Arda Türkmen gibi sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalarının bir araya geldiği etkinliğe, ünlü sanatçılar Merve Oflaz ve Kubilay Aka’nın yanı sıra Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel ve Sağlıklı Yaşam Koçu Ayşe Tolga da katıldı.

Daha önce şampiyonların ağırlandığı Vodafone Park teras katında Boğaz manzarası eşliğinde ısınma ve gerinme hareketleri yapan katılımcılar, ardından futbol sahasının kenarında kurulan ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile aynı uzunlukta tasarlanan 1560 metrelik özel parkurda düzenlenen deneme koşusunda ter döktü. Yarışmayı 6 dakika 23 saniyelik derecesiyle Instagram talihlisi Fevzi Tokta kazandı.

Instagram yarışmasının talihlileri de katıldı

Vodafone’un maratona özel olarak yürüttüğü sağlıklı yaşam iletişiminin sosyal medyadaki elçileri Oflaz ve Aka’nın maratona hazırlık etkinliği öncesi sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrıya yanıt veren ve Vodafone Türkiye Instagram hesabında başlatılan yarışmaya başvuranlar arasında yapılan seçimle belirlenen 3 talihli de Vodafone Park’taki özel etkinliğe katılma hakkı elde etti. Talihliler Fevzi Tokta, Eylül Şebnem Kıran ve Mustafa Atıf Hasanoğlu, Vodafone 40. İstanbul Maratonu’na Merve Oflaz ve Kubilay Aka ile birlikte hazırlanma fırsatı buldu.

 

Maratona Oflaz ve Aka da katılacak

Vodafone 40. İstanbul Maratonu’na Merve Oflaz ve Kubilay Aka da katılacak. Sanatçı kimliklerinin yanı sıra aktif spor yaşamlarıyla da dikkat çeken ikili, koşu antrenmanlarından dengeli beslenmeye, her konuda maratona nasıl hazırlandıklarını Instagram hesaplarından düzenli olarak paylaşıyor. Paylaşımlarıyla hayranlarına ve takipçilerine ilham vermeyi hedefleyen ikilinin maraton hazırlıkları Vodafone Türkiye Instagram hesabından da takip edilebiliyor.