“ICARUS FALLS” – Karaköy Mono

Başarılı Yıldız ZAYN’dan Yepyeni Albüm: “Icarus Falls”

One Direction ile müzik dünyasına adımını attığı andan itibaren herkesin yoğun ilgisini çeken Zayn Malik, ikinci stüdyo albümü olan “Icarus Falls”u yayımladı! 27 şarkıdan oluşan albümde, ZAYN’ın yıl içerisinde yayımladığı , “Let Me”, “Entertainer”, “Sour Diesel”, “Fingers”, Timbaland ile olan ortak çalışması “Too Much” ve Nicki Minaj ile kaydettiği “No Candle No Light” gibi ses getiren çalışmaları da yer alıyor.

Yeni albümü “Icarus Falls” hakkında konuşan ZAYN, “Şarkıların biraz daha düzenli olduğunu düşünyorum, önceki albümüm aklımdaki fikirleri dışarıya yansıttığım bir albümdü, bu yüzden adı ‘Mind of Mine’ idi. Bu albümde ise üzerinde çalışmak ve gözden geçirmek için daha çok zamanım vardı. Bu bir evrim.” ifadelerini kullandı. Önceki albümüne göre daha büyüdüğünü, olgunlaştığını ve “Icarus Falls”un bu sebeple biraz daha farklı olduğunu da sözlerini ekledi.

One Direction’dan ayrıldıktan sonra solo kariyeriyle başarısına başarı katan ZAYN, yeni albümüyle iddialı ilerleyişini sürdüreceğe benziyor.