“bologna kitap fuarı” – Karaköy Mono

ZNN NETWORK 12. KEZ BOLOGNA KİTAP FUARI’NDA!

2007 yılında Türkiye’nin ilk ve tek çocuk gelişimine yönelik içerik ajansı olarak kurulan ve sahip olduğu uzmanlık deneyimiyle bebek, çocuk, gençlik, ebeveyn ve eğitmelere yönelik içerik üreten bir ajans olarak faaliyetlerini gösteren ZNN Network on ikinci kez Bologna Kitap Fuarı’na katılıyor.

Her yıl İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenen ve dünyanın önemli çocuk kitabı fuarlarından biri olarak kabul edilen “Bologna Kitap Fuarı”, bu yıl 01 – 04 Nisan tarihlerinde “çocuk içerikleri oluşturmak” sloganıyla 56’ıncı kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

ZNN Network de her sene olduğu gibi bu sene de Bologna Kitap Fuarı’na katılım göstererek fuarın nabzını tutacak ve dünya trendlerini takip etmeye hazırlanıyor.

12 yıllık deneyim ile telif hakları ve yayıncılık faaliyetlerinin yanı sıra Bologna Kitap Fuarı’nda ön plana çıkan tüm multimedya ve lisanslama faaliyetlerindeki yenilikleri de yakından takip edecek olan ZNN Network fuardan edindiği tecrübeleri ve bilgileri yayıncılarıyla paylaşacak.

Fuarda çocuk içerikleri uzmanlarından dünyanın en seçkin yayıncılarıyla biraraya gelecek, binlerce ürün arasından derlenen içerikleri inceleyecek olan ZNN Network, katalog oluşturma, yayın seçkisi akabinde editöryel çalışma ve yayına hazırlama gibi günümüz trendleri ile çocuk yayıncılığı alanında yeni ve yetkin bir uzmanlığı olmayan yayınevleri ile paylaşacak.