“MARKETING MEETUP” – Karaköy Mono

Burning Man İletişim Direktörü Megan Miller, Marketing Meetup Kapsamında Türkiye’ye Geliyor

Burning Man kültürünün dünya çapında büyümesini sağlayan İletişim Direktörü Megan Miller, 25 Nisan’da gerçekleşecek Marketing Meetup 2019 kapsamında Türkiye’ye geliyor.

“Happiness” teması ile iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak klişelere meydan okuyan Marketing Meetup, 25 Nisan’da ilham verici konuşmacıları bir araya getiriyor. Özel sektör ve kamu sektörü haricinde kar amacı gütmeyen kurumlarda çalışmış, yetenekli bir iletişim uzmanı olan Megan Miller; “Kolektif Hayal Gücünü Harekete Geçirmek” başlıklı oturumuyla Marketing Meetup 2019 konuşmacıları arasında yer alıyor.

Dünyada büyük ses getiren Burning Man projesinin iletişim direktörü olan Megan, etkinliğin medya ve halkla ilişkilerini yönetmenin yanı sıra organizasyondaki önceliklerin belirlenmesi rolünü üstleniyor. Burning Man kültürünün dünya çapında büyümesine büyük katkıda bulunan Megan Miller, dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilmek için fikirlerin gücüne inanıyor. Megan Miller’in Marketing Meetup 2019 için hazırladığı sunum, basit bir kendini ifade edebilme eylemi olarak başlayan Burning Man’in tüm dünyada popülerleşmesini ve bir kültür haline gelişini ele alıyor.

Bugüne kadar 10 bine yakın katılımcı ve 2 binden fazla şirketin bir araya geldiği Marketing Meetup serisinin altıncısı için avantajlı bilet ayrıcalığı devam ediyor. 25 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikte yerinizi ayırtmak ve organizasyonla ilgili daha fazla bilgi almak için marketingmeetup.org adresini ziyaret edebilirsiniz.