“BASE’E ANLAMLI DESTEK” – Karaköy Mono

MAGNUM’DAN YENİ NESİL SANATÇILARIN PLATFORMU BASE’E ANLAMLI DESTEK

14 – 17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan yeni mezun sanatçı adaylarını sanatseverlerle buluşturan BASE’e eş sponsor olan MAGNUM, genç sanatçı adaylarına işlerini sunmak için fırsat yaratıyor.

Magnum, sanatseverler ve yaratıcı endüstrilerin genç yetenekleri keşfetmesine aracı olmayı amaçlayan BASE’e sponsor olarak sanata ve sanatçıya olan desteğini devam ettiriyor.Bu amaçla yola çıkan Magnum, BASE platformunda yer alan yeni nesil sanatçı adaylarını Magnum yeni yıl ambalajını tasarlamaya davet etti. Başvurular sonucunda genç sanatçı adayı Olgun Kaşıkçı, Magnum 2019 yeni yıl ambalaj tasarım projesinin kazananı oldu. Olgun Kaşıkçı’nın Magnum yeni yıl tasarımları 14-17 Kasım tarihleri arasında Akaretler Sıraevler 27. binada sanatseverlerin beğenisine sunuluyor.

Magnum Marka Müdürü İrem Sancı, Magnum’un BASE’e olan desteğine dikkat çekerek; “İlham verici dondurmaların yaratıcısı Magnum olarak, tüm projelerimizde sanata ve sanatçılara yer vermeye önem gösteriyoruz. Geçtiğimiz yaz Magnum Şehirler projemizle Zeynep Tosun, Havva Karabudak ve Aykut Aydoğdu; İstanbul, Bodrum ve Alaçatı’nın yerel tatlarından aldıkları ilhamla Magnum Şehirler projesinin ambalajlarını tasarladılar. Daha sonra Kezban Arca Batıbeki, Ardan Özmenoğlu ve Ali Elmacı’nın katkılarıyla Magnum 2059 Sergi projemizi hayata geçirdik. Sonrasında ise BASE’in sanatçı adaylarına yönelik Magnum yeni yıl ambalaj tasarım projesini gerçekleştirdik. Genç sanatçı adayı Olgun Kaşıkçı tasarımları ile projenin kazananı oldu. Türkiye’nin yeni mezun sanatçı platformu BASE ev sahipliğinde Olgun Kaşıkçı’nın Magnum yılbaşı tasarımları etkinlik boyunca Magnum özel salonunda sergilenecek.” dedi.

Magnum Sanatçıları Base Talks’da

4 gün boyunca sanat dünyasının değerli isimlerinin bir araya geleceği BASE Talk bölümünde;Magnum Marka Müdürü İrem Şancı, Magnum Şehirler projesinden Moda Tasarımcısı Zeynep Tosun, Magnum 2059 Sergi sanatçılarından Kezban Arca Batıbeki ve Magnum genç sanatçı adayı Olgun Kaşıkçı “Markaya Sanat Dokunuşu” konulu keyifli söyleşileri ile 15 Kasım Cuma saat 13:00 – 14:00’da W Studios Akaretler’de sanatseverlerle buluşacak.

Türkiye’nin Dört Yanından Yeni Nesil Sanatçılar Base’de

BASE, Türkiye’nin dört bir yanından yeni mezun sanatçı adaylarını Akaretler Sıraevler’de sanatseverlerle buluşturuyor. Bu yılki sergi 20 şehirden ve 30 üniversiteden 107 yeni mezunun katılımıyla gerçekleşiyor. Henüz kariyerinin başında sanatçı adaylarıyla tanışmak, onların farklı disiplinlerde 120 yapıtını bir arada görmek için BASE’i kaçırmayın.

Tarih: 13 – 17 Kasım

Yer: Akaretler | Sıraevler – Beşiktaş | 25 – 27 – 29 -31

Base Talks Yer: W Studios | Akaretler