“92. Akademi Ödülleri” – Karaköy Mono

OSCAR RÜZGARI DIGITURK’TE ESİYOR

Dünya sinemasının en iyilerinin belirlendiği 92. Akademi Ödülleri için geri sayım başladı. Ödül törenine sayılı günler kala, Oscar heyecanı Digiturk ekranlarına taşınıyor.

17 Ocak’ta yayına başlayacak olan beIN MOVIES OSCARS özel kanalı, Akademi Ödülleri tarihine damga vuran onlarca filmi sinemaseverler ile buluşturacak.

beIN MEDIA GROUP çatısı altında üyelerine en zengin ve kaliteli içerikleri sunmaya devam eden Digiturk, altı yıldır kesintisiz bir şekilde izleyicileriyle paylaştığı Akademi Ödül Töreni heyecanını, bu yıl da özel Oscar kanalı ve beIN CONNECT ile yaşatmaya devam ediyor.

Oscar içerikleriyle dopdolu bir kanal…

Digiturk 1 no’lu kanalda 17 Ocak – 11 Şubat tarihleri arasında yayın yapacak olan beIN MOVIES OSCARS’da, farklı kategorilerde toplamda 123 Oscar ödülü ve 334 Oscar adaylığıbulunan tam 138 film ekrana gelecek.

Geçtiğimiz yılın Oscar adayı filmlerinden “Mary Queen of Scots”un ilk gösteriminin yapılacağı beIN MOVIES OSCARS kanalının içerik yelpazesinde “Green Book”, “First Man”, BlacKkKlansman” ve “A Star is Born” gibi ödüllü filmler de yer alacak.

Diğer yandan, beIN CONNECT üyelerine özel olarak hazırlanan “Oscar Filmleri” kategorisi, Akademi Ödülleri tarihindeki en sevilen yapımlara ev sahipliği yaparken; ödül töreni heyecanını web’den, cepten, tabletten ve Smart TV’lerden de takip etme fırsatı sunacak.

Adaylar belli oldu…

Sonuçları merakla beklenen 92. Oscar Ödül Töreni’nde yarışacak adaylar Digiturk ekranlarında 13 Ocak’ta belli oldu. Bu yıl Oscar ödülüne aday gösterilen filmlerden büyük müzik ikonu Elton John’un hayat hikayesini anlatan “Rocketman”, sinema tarihinin gelmiş geçmiş en çok gişe yapan filmi “Avengers: Endgame”, ejderhalar ve insanların birlikte yaşadıkları fantastik bir dünya tasvir eden “How to Train Your Dragon: The Hidden World” Digiturk ve beIN CONNECT üyelerinin izleyebilecekleri filmler olarak öne çıkıyor.

Ayrıca, Oscar adaylığı açıklanan filmlerden “Ad Astra”, “Toy Story 4” ve “The Lion King” izle-öde servisiyle beIN BOX OFFICE OSCARS kanalında yine Digiturk üyeleri tarafından izlenebilecek.