Eleştirilere Açık Olacağız – Karaköy Mono

İkizler Burcunda Yeni Ay

22 Mayıs 2020 tarihi itibariyle İkizler burcunun 2 derecesinde gerçekleşecek Yeni Ay ile eleştirilere açık olacağımız 14 günlük bir süreç başlıyor. Bu süreçten en çok etkilenecek burçların İkizler, Yay, Başak ve Balık burçları olacağını belirten Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, tüm burçlar için de uyarıyor. Kendimize belirli konularda daha temkinli hayat duruşu seçmemizin gerekli olduğuna değinen Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, İkizler temasının ‘’kritize etmek’’ olduğunu da vurguluyor. “Hayatımızın hiç olmadığı kadar eleştirildiği, yaptığımız her adımın kritisize edildiği önemli bir 14 gün yaşayacağız.” Bizi eleştirilerin dozuna karşı şimdiden uyarıyor.

Açıklarımızın oldukça farkına varacağımız önemli bir zamana giriyoruz ve bu Yeni Ay döneminin en büyük temasını “Hiçbir topluluk homojen olarak dağılmaz” olarak açıklayan Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, girdiğimiz çeşitli ortamlarda, iletişim kurduğumuz kişilerle hayatımızdaki fikirlerimiz, hiçbir zaman aynı ölçüde ilerleyemeyebilir, diyor. Tabii ki çeşitlilik ve farklılık oldukça kendimizi yenileyebilme potansiyeline sahip olabiliriz. Fakat bazı durumlarda farklı düşünceler, ufak sürtüşmelerden çok daha büyük tartışmalara dönüşebilir. Bu konuyla ilgili önlem almamız gereken bir dönemdeyiz. Bilhassa birlik olmamız gereken bir dönemdeyken birbirimizi acımasızca eleştirmek yerine, herkesin fikrine saygı duymayı ve fikirleri eleştirmeden evvel onları dinlemeyi tercih etmeliyiz diyor ve tartışmaya açık olacak burçları anlatıyor.

Hangi Burç Hangi Alanda Tartışmalara Açık Olacak?

Yükselen Koç

Kardeşler, yakın çevreniz, sosyal medya kullanımı konularında ağzınızdan çıkan sözcükler tartışmalara yol açabilir. “Dilin kemiği yok” cümlesini tekrar kendinize hatırlatmanızda fayda var.

Yükselen Boğa

Para, kazanç hanesinde ve güvenceler alanında tartışmalara açık olacaksınız. Sermayenizi ve yatırımlarınızı başkalarıyla tartışmaya açmamakta fayda olabilir. Bu konulara dikkat edin.

Yükselen İkizler

Kendinizi ön plana çıkarttığınız alanlarda, tartışmalara oldukça açık olacaksınız. Dış görünüşünüzü eleştiren kişilerle karşılaşabilirsiniz, sabrınızı korumanız gereken zamandasınız.

Yükselen Yengeç

Göremediğiniz alanlarda sizin gıyabınızda konuşan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Gizli düşmanlıklara dikkat ve dedikodu taşımamaya dikkat etmelisiniz.

Yükselen Aslan

Sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkileriniz sizi oldukça yıpratabilir. Düşüncelerinizi biraz kendinize saklamanız gereken bir zamandasınız.

Yükselen Başak

İş ve çalışma ortamınız, kendinizi topluma tanıttığınız alanlar tartışmaya çok açık olacak bu konularda önlem almaya bakın.

Yükselen Terazi

Eğitim alanlarınız, tatil planlarınız, merak ve ilgi duyduğunuz alanlar tartışmaya açık olacak. Eğer ki sevdiğiniz işleri yapıyorsanız bu konularda tartışmaya oldukça hızlı girebilirsiniz, dikkatli olmanız gereken temalardır.

Yükselen Akrep

Borçlar, alacak verecekler ve ortak kazanım alanlarında tartışmalara oldukça açık olacaksınız. Bu konularda dikkatli olmalısınız.

Yükselen Yay

Evlilik, ortaklık ve yakın dostluklar alanında tartışmalara açık olacaksınız. Fikirlerinizi başkalarıyla paylaşırken dikkatli olmanız gerekli.

Yükselen Oğlak

Görev ve sorumluluk alanlarınızda çalışma ortamı hanenizde ve kendi beden sağlığınız için uğraş verdiğiniz alanlarda tartışmalara açık olacaksınız. Bu alanlara dikkat!

Yükselen Kova

Aşk, cinsellik, tutku, bağlılık, hobi ve ilgi alanlarınızda tartışmalara açık olacaksınız. Bu alanlardaki iletişiminize dikkat etmeniz gerekli.

Yükselen Balık

Aile ve yuva hanesi üzerinde tartışmalar oluşabilir. Ev halkı ve hane halkı içerisindeki kişilerle iletişiminize daha fazla dikkat etmeniz gereken 14 günlük bir serüvendesiniz. Tartışmalara dikkat!