BURAK SAYIN’IN YENİ SİNGLE ALBÜMÜ – Karaköy Mono

ROCK MÜZİĞİNİN GÜÇLÜ SESİ BURAK SAYIN’IN YENİ SİNGLE ALBÜMÜ “VAZGEÇ” TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA!

Art arda çıkardığı single albümlerle rock müziğinin yükselen sesi olan Burak Sayın’ın, sözü ve müziği kendisine ait olan “Vazgeç” isimli yeni şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Sony Music Türkiye/R-Act etiketiyle önümüzdeki aylarda çıkacak albümünde yer alan “İmkansız” ve “Deliyim”i daha önce single albüm olarak müzikseverlerle buluşturan Sayın, bu sefer de düzenlemesini Akıncan Eldes ile birlikte yaptığı “Vazgeç”i yayınladı. Cengiz Baysal’ın davuluyla Burak Sayın’a eşlik ettiği “Vazgeç” tüm dijital platformlarda yerini alırken, şarkının klibi ise Sony Music Türkiye’nin YouTube kanalında müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Led Zeppelin’in gitaristi Jimmy Page ile aynı sahneyi paylaşan, güçlü ve karakteristik sesiyle büyük ilgi toplayan rock müzik sanatçısı Burak Sayın, önümüzdeki aylarda Sony Music Türkiye/R-Act etiketiyle piyasaya çıkacak albümünün parçalarını single’lar halinde yayınlamaya devam ediyor. Akıncan Eldes prodüktörlüğünde kaydedilen, Sayın’ın kendi bestelerinin yer alacağı albümde sanatçıya gitarda Akın Eldes, davulda Cengiz Baysal eşlik ediyor.

Burak Sayın’ın sözünü ve müziğini 2019’da yazdığı “Vazgeç”, aşkından vazgeçmek istemeyen ancak buna zorlanan gururlu bir insanın sitemlerini; üzgün, kızgın fakat oldukça samimi bir üslupla anlatıyor. Klasik rock şarkılarının dışında bir yapıya sahip olan ayrılık şarkısı “Vazgeç”, müzikal olarak farklı, duygusal ve ritmik geçişleri içeriyor. Tüm dijital platformlarda yerini alan “Vazgeç” şarkısının klibi ise Sony Music Türkiye’nin Youtube kanalından izlenebilir.

BURAK SAYIN HAKKINDA

Burak Sayın şu anda Fuat Güner’in “benim kanatlarımın altındaki grup” dediği Karışık Kaset’in solistliğini yapıyor.