HAFİF VE BENZERSİZ LEZZETLERİMİZLE BAHARDA FORMUNUZU KORUYUN – Karaköy Mono

Akdeniz mutfağının en önemli temsilcisi olan İtalyan Mutfağı, bahar aylarında formuna dikkat etmek isteyenler için hafif ve lezzetli seçenekler sunuyor. İstanbul’un ödüllü İtalyan restoranı La Mia Luce’nin işletmecisi Kubilay Pekşen, bahar aylarında formunuzu korumaya yardımcı olacak sağlıklı ve hafif İtalyan lezzetlerini anlattı.

Akdeniz lezzetlerinin en önemli temsilcisi olan İtalyan Mutfağı, yaklaşan yaz ayları öncesi; hafif ve damakta iz bırakan seçenekleri misafirlerine sunuyor. Salataları, zeytinyağlı hafif yemekleri ve glüten içermeyen özel seçenekleriyle İtalyan mutfağının Anadolu Yakası’ndaki temsilcilerinden ödüllü İtalyan restoranı La Mia Luce’nin işletmecisi Kubilay Pekşen, bahar aylarında sonu hafiflikle biten, lezzetli ve bol çeşitli alternatifleri sıraladı.

Sağlıklı İtalyan Salataları

La Mia Luce’nin deneyimli şeflerinin misafirlerine sunduğu özel fit salatalar arasında başı çeken taze enginar salatası portakal suyunda marine edilerek; parmesan peyniri ile servis ediliyor. Hem lezzetli hem de hafif, alışılmışın dışında bir salata arayışına girenler için ideal bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. İtalyan başlangıçlarında sıklıkla tercih edilen Avakado’nun İtalyan salatalarına çok yakıştığını söyleyen işletmeci Kubilay Pekşen ‘’Akdeniz yeşillikleri, avakado, parmesan peyniri ve koçan mısır ile hazırlanan salatalar çok fazla tercih ediliyor. Hem hafif hem de lezzetli alternatiflerimiz bahar aylarında formunuzu korumaya yardımcı oluyorlar ‘’ dedi.

Sağlıklı Makarna ve Pizza Seçenekleri’

Akdeniz yeşillikleri ile hazırlanan sağlıklı fit salatalar dışında La Mia Luce, deniz mahsulleri, kırmızı et ürünleri ve sebze yemeklerinden oluşan geniş lezzet yelpazesini misafirlerine sunuyor. La Mia Luce ayrıca glütensiz beslenmeyi tercih eden misafirlerine özel, glütensiz makarna ve pizzalarını da menüsüne ekledi. Seçkin menüsüyle öne çıkan ödüllü restoran, taş fırında özenle pişirilen pizzaları ve makarnaları daha sağlıklı şekilde tüketebilme olanağı sağlıyor.

Hem Lezzetli Hem Fit

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte daha hafif ve fit yiyeceklere yönelenler için La Mia Luce’de birçok alternatif bulunduğunu belirten Kubilay Pekşen, ‘’Hem sağlıklı hem de lezzetli olan yemeklerimiz ile misafirlerimize zengin bir menü sunuyoruz. Deniz ürünleri, ızgaralar, salatalar ve glütensiz seçeneklerimiz ile hafif ve mideyi yormayan, kalorisi düşük lezzetlerle formunu korumak isteyen herkesi La Mia Luce’ye bekliyoruz’’ ifadelerini kullandı.