marina kaye – Karaköy Mono

Pop Kraliçesi Marina Kaye Yeni Albümünü 6 Kasım’da Yayınlayacağını Duyurdu!

Fransız pop sanatçısı Marina Kaye, geçtiğimiz günlerde yayınlanan teklileri “Double Life” ve “7 Billion”ın ardından yeni albümü “Twisted”ın, Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil ettiği [PIAS] Recordings etiketiyle 6 Kasım’da yayınlanacağını duyurdu.

Los Angeles ve Londra arasında kaydedilen albüm, BTS’in dünya çapında rekor kıran hit teklisi “Dynamite”ın da prodüktörlüğünü ve yazarlığını yapan David Stewart ve Jessica Agombar ikilisinin imzasını taşıyor.

“Twisted”; şarkı sözleri, melodileri ve Marina’nın güçlü vokal tekniğinin birleşmesiyle birlikte dinleyiciye sıra dışı ve duygu dolu bir dünya sunuyor.

Metaforlarla bezeli ve yer yer teatral bir yapıya sahip olan “Twisted”, piyano pop baladları ve elektronik/R&B tınıları içinde barındırıyor.

Son derece kişisel ve şarkıcının günlüğü gibi olan bu on bir parçalık albümü Marina Kaye, şu sözlerle açıklıyor: “Albümün tamamı kafamın içinde olup bitenlere dayanıyor. Her şarkı genç bir kadın olarak yaşadıklarımı anlatıyor: Aşk, korku, öfke, intikam ve tutku… Albümün %90’ını Londra’da David Stewart ve Jessica Agombar’la yazdım ve kaydettim. Yeni bir şarkı daha tamamlanmadan stüdyodan asla çıkmadım. Stüdyoda, üçümüz birlikte harika bir uyum yakaladık.

Merakla beklenen yeni albüm “Twisted”, 2020 yılını pop kraliçesi Marina Kaye için yeni bir dönüm noktası haline getirecek.