8 şarkıda Devri Alem / Güler Özince – Zihnimin Odaları – Karaköy Mono

“Merkür Retrosu”, “Öyle Olsa”, “Bulurum Yolunu” gibi şarkılarıyla geniş kitlelere ulaşan yeni nesil besteci ve söz yazarı Güler Özince; tüm söz & müzikleri kendisine ait; güncel olayları ve içsel durumlarını anlattığı, her biri bambaşka hissiyatla düzenlenen 8 şarkıdan oluşan “Zihnimin Odaları” albümünü müzikseverlerle buluşturdu.Düzenlemelerin Güler Özince ve Batuhan Çaylak’a ait olduğu albümün, elektrik gitarları Emre Tankal’a mixleri ise Erim Arkman’a ait.

Sanatçı; son sekiz yılda yaptığı bestelerden oluşan albümünde dinleyicisini; her birimizin zihninin odalarına hapsolduğu pandemi sürecinde dünyanın etrafında renkli bir tur atmaya davet ediyor.

Umut ve huzur dolu şarkılardan oluşan Zihnimin Odaları; Bossa, Gipsy, Latin, Samba, Jazz, Hicaz gibi birbirinden farklı türleri ustalıklı bir araya getiriyor.

Hüznü şenlendiren (Bir nev-i Bitter Sweet:)) şarkılardan oluşan “Zihnimin Odaları”nın Jinxx Production, Miam Stüdyoları ve HaremS Müzik Stüdyo’da gerçekleşen kayıtları pandemi dolayısıyla bir yıl sürede tamamlandı.

Zihnimin Odaları:

Tüm Söz  &  Müzikler: Güler Özince

Düzenlemeler: Güler Özince & Batuhan Çaylak

Akustik & Elektrik Gitar:  Emre Tankal

Klasik & Akustik Gitar, Saksafon & Piano : Batuhan Çaylak

Akustik Gitar:  Erkan Zeki Ar

Davullar:  Mehmetali Şimayli

Bas Gitar:  Furkan Arınkal, Evren Arkman & Anıl Çifter

Trompet:  Onurcan Çağatay &  Efe Gazi

Perküsyon:  Nihal Saruhanlı ve Kerem Sefil:

Mix: Erim Arkman

Master: Evren Arkman

Kayıtlar: Ozan Türkan (Miam) / Mert Yüksel : ( Harems) / Anıl Çifter: ( Jinxx Production)