Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu  – Karaköy Mono

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Cinemaximum, sinemaseverleri 8 Nisan Cuma vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Kirpi Sonic 2, Kendinden Kaçak, Düşler Fabrikası, Komplo, Bir Dilek Tut, Şeytanın Kitabı, Her Şey Her Yerde Aynı Anda, Son Parti, Mahluk ve Flaşbellek vizyonda sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. 

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren Cinemaximum, her zaman olduğu gibi bu Cuma da farklı türlerden yerli ve yabancı yapımları sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. Dramdan aksiyona, animasyondan gerilime önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverler sinemanın büyülü dünyasıyla buluşacak. Kirpi Sonic 2, Kendinden Kaçak, Düşler Fabrikası, Komplo, Bir Dilek Tut, Şeytanın Kitabı, Her Şey Her Yerde Aynı Anda, Son Parti, Mahluk ve Flaşbellek filmlerinin vizyona gireceği 8 Nisan Cuma gününün vizyon programı ve detayları cinemaximum.com.tr üzerinden takip edilebiliyor.

          Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

  • Çocukların ve animasyon tutkunlarının beğenisini kazanacak olan Kirpi Sonic 2filmi, daha önce yaşananlardan sonra Tom’un yanında kalan Sonic’in bu kez yanında daha güçlü bir silahla karşısına çıkan Dr. Robotnik ile olan yeni mücadelesini anlatıyor.
  • Levent Türkan’ın yönettiği Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin, Şinasi Yurtsever ve Eslem Akar’ın başrolleri paylaştığı Kendinden Kaçak, üstlerine kalan bir suç sebebiyle hapsin yolunu tutan bir grup arkadaşın, masumiyetlerini ispatlama çalışmalarını konu ediniyor.
  • Macera, komedi ve animasyon türündeki Düşler Fabrikası, geniş bir hayal gücüne sahip olan genç Minna’nın, düşlerin nasıl yapıldığını keşfetmesiyle gelişen olayları beyaz perdeye taşıyor.
  • Borç içinde, seçenekleri tükenmiş ve ailesini geçindirme konusunda çaresiz olan Harper, Komplo filminde özel bir yeraltı askeri gücüyle imzaladığı sözleşme sonrasında kendisini tehlikeli bir komplonun içinde buluyor ve olaylar gelişiyor.
  • Meta Akkuş’un yönettiği Altan Erkekli ve Vildan Atasever’in başrolleri paylaştığı Bir Dilek Tut, yaşadıkları yerde mutlu olan ve ailesinin aldığı İstanbul’a taşınma kararının önüne geçmeye çalışan genç Kaan ve ailesinin hikâyesini anlatıyor.
  • Korku türündeki Şeytanın Kitabı, her yıl olduğu gibi tatil için yazlıklarına giden Tamer, Yeşim ve 10 yaşındaki kızları Defne’nin başlarından geçen sıra dışı olayları konu alıyor.
  • Macera, Komedi, Bilim-Kurgu, Fantastik, Aksiyon türündeki Her Şey Her Yerde Aynı Anda, ailesi ve işiyle sıradan bir hayata sahip olan Evelyn’in, bir anda tüm çoklu evrenlerdeki benliklerine vakıf olması ve evreni kurtaracak yegane gücün kendisi olduğunu keşfetmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.
  • Enes Ateş’in yönettiği Son Parti, lise son sınıf öğrencisi Deniz, Birsu, Katre, Savaş ve Ferman’ın, sınavlar öncesi gerçekleşecek son parti gününde yaşadıklarını anlatıyor.
  • Ozan Ceylan’ın yönettiği korku türündeki Mahluk, kan davası yüzünden ailesini kaybeden ve köyde tek başına yaşayan Kerim’in başından geçenleri ürpertici bir şekilde ekrana taşıyor.
  • Ünlü yönetmen Derviş Zaim imzalı Flaşbellek, Esad rejiminin ordusunda fotoğrafçı olarak görev yapan Ahmet’in, şahit olduklarını vicdanına yedirememesiyle gelişen olayları konu ediniyor.