ÖRÜMCEK EVRENİNDE! – Karaköy Mono

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde’nin yeni fragmanı muazzam gözüküyor.

Marvel’ın Sony ile işbirliği olan filmde birden fazla Örümcek-Adam ile tanışıyoruz.

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde yeni fragmanıyla Örümcek-Adam evreninin Peter Parker’dan çok daha fazlası olduğunu göstermeye hazır.

Yeni animasyon filmi izleyicileri Miles Morales ile tanıştırıyor. Miles, deneyimli Peter Parker’ın rehberliğinde Örümcek-Adam kimliğini ve yeteneklerini anlamaya çalışacak gibi duruyor.

Miles’ın –kendisi Marvel’ın ilk beyaz olmayan Siyahi-Latin Örümcek-Adam uyarlaması- yanında Spider-Gwen’i de New York sokaklarında kötülerle savaşırken göreceğiz. Gwen Stacey ise kendi evreninde radyoaktif örümcek ısırığına maruz kalan popüler çizgi roman karakterlerinden.

Filmin animasyon stiline ise değinmeden olmaz. Dokulu ve parlak renkli görseller göz kamaştırıyor ve çizgi roman ile Pixar’ın 3D animasyon tarzının bir karışımıymış gibi gözüküyor.

Ayrıca yeni fragman, çizgi romanların evrenden evrene atlayışlarına çok da hakim olmayan izleyicilere Örümcek Evreninin düzeni hakkında bilgi veriyor. Morales’e göre film, “aynı sizinki gibi görünen ama sizin olmayan, başka bir evren”de geçiyor. Yani Tom Holland’ın Örümcek-Adamını sokaklarda görmeyi beklemeyin.

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 14 Aralık’ta vizyona giriyor.

Hazırlayan: Ece Göç

Kaynak