AĞUSTOS AYINDA “SANAT PERFORMANCE” – Karaköy Mono

Eğlence ve Sanat’ın buluşma merkezi “Sanat Performance” sahnesinde,müzikseverler yaz coşkusunu doyasıya yaşayacak.

İstanbul’un en yeni ve en gözde eğlence mekanı “Sanat Performance” Ağustos ayında da birbirinden başarılı isimleri sanat severlerle buluşturuyor.

Yeni nesil alternatif müzik temsilcilerinden Son Feci Bisiklet 1 Ağustos Çarşamba “Sanat Performance” sahnesinde sevenleriyle buluşacak. Usta müzisyen Bülent Ortaçgil, 3 Ağustos Cuma en sevilen şarkılarını “Sanat Performance” sahnesinde seslendirecek.Pop rock tarzının en iyi isimlerinden Emre Aydın 4 Ağustos’ta, son dönemin en genç ve en yetenekli isimlerinden Sena Şener 8 Ağustos’ta, rock müziğin güçlü besteci ve yorumcularından Feridun Düzağaç 10 Ağustos’ta”Sanat Performance” sahnesinde en sevilen şarkılarını seslendirecek.Türk pop müziğinin divası Nazan Öncel 11 Ağustos Cumartesi akşamı müzik ziyafeti yaşatacak. Yaptığı coverlarla adını geniş kitlelere duyuran Melek Mosso 15 Ağustos’ta, Afro-Amerikan ritimlerin, siyahın beyazla buluştuğu, retro ile modernin iç içe geçtiği, melodilerin ve pozitif duygularla yüklü klasik soul, funk, ve disko raregroove dans parçalarının bir araya geldiği Disco Funk Party ise 24 Ağustos’ta müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Farklı tarzı ve ses rengiyle rap müziğin sevilen isimlerinden Şanışer de 25 Ağustos Cumartesi gecesi “Sanat Performance” sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

Konsept Partiler“Sanat Performance” sahnesinde her Salı, hız kesmeden devam ediyor

90’ların Türkçe Pop parçalarını özleyenleri bir araya getirecek olan, sınırsız müzik, eğlence ve coşkunun bir arada yaşanacağı ve 90’ların yeniden hayat bulacağı 90’lar Türkçe pop partisinde müzikseverler unutulmaz anlar yaşayacak. Türkçe pop partisi” Ağustos ayı boyunca her Salı 21.00’de 90’ların Türkçe Pop parçalarını özleyenleri bir araya getirecek.