“YÜKSEK DOZDA KORKU” – Karaköy Mono

Balat’ta Edebiyat Buluşmaları Başlıyor.
Dikkat: Yüksek Dozda Korku Edebiyatı İçerir!

Edebiyat tutkunları, Balat’ta buluşmaya devam ediyor. Olmadık Projeler Atölyesi’ndeki “Edebiyat Konuşmaları”, korku edebiyatı hakkında gerçekleştirilecek panelle yeni sezona merhaba diyor. Galip Dursun moderatörlüğündeki panele Demokan Atasoy, Işın Beril Tetik ve Yankı Enki konuşmacı olarak katılıyor. 

Yeni nesil yazar platformu Yazım Kılavuzu ve Olmadık Projeler‘in iş birliği ile 2017 yılı Ağustos ayından bu yana devam eden yazar buluşmaları yeni konuklarıyla devam ediyor. “Edebiyat Konuşmaları” olarak adlandırılan yeni etkinlik serisi, Korku Edebiyatı paneli ile 29 Eylül Cumartesi günü başlıyor. Galip Dursun moderatörlüğündeki panele Demokan Atasoy, Işın Beril Tetik ve Yankı Enki konuşmacı olarak katılıyor.

Derin edebiyat, bolca korku ve edebiyata dair çok şeyin konuşulacağı panel, 14:00 – 16:00 saatleri arasında Balat’taki Olmadık Projeler Atölyesi’nde gerçekleştirilecek. Anadolu Korku Öyküleri 1 ve 2’nin ortak yazarları Galip Dursun, Işın Beril Tetik, Demokan Atasoy ile Maskenin Düştüğü Yer kitabının yazarı Yankı Enki’nin konuk olacağı etkinliğe katılım ise ücretsiz.

Farklı edebiyat türlerinden yazarlar, kitapları ve yazarlık serüvenleri üzerine kahve eşliğinde sohbetler düzenleyen Yazım Kılavuzu ve Olmadık Projeler, bir yılı aşkın süredir Sezgin Kaymaz, Irmak Zileli, Bahadır Cüneyt Yalçın, Ayça Güçlüten, Zeynep Kaçar, Melisa Kezmez, Kaan Murat Yanık, Hüseyin Kıran gibi birçok önemli ismi Balat’ta konuk etti.


Edebiyat Konuşmaları: Korku Edebiyatı
Moderatör: Galip Dursun
Konuşmacılar: Demokan Atasoy – Işın Beril Tetik – Yankı Enki
29 Eylül 2018 Cumartesi | 14:00 – 16:00
Olmadık Projeler Atölyesi | Hızır Çavuş Mescidi Sokak 40/A Balat