“MİTTE” – Karaköy Mono

MİTTE EĞLENCENİN RİTMİNİ DEĞİŞTİRİYOR

Dekorasyonunda, menüsünde ve eğlence anlayışına getirdiği rafine yorumlarla yoğun ilgi gören Mitte, Kasım ayında Kopenhang’tan Burning Man’e uzanan geniş yelpazedeki tanınmış DJ’leri ağırlıyor. Kaliteli müzik anlayışıyla eğlenceyi dorukta yaşatmak isteyen yeni Mitte, Miyagi, Who Made Who ve Bondi’yi ağırlayarak, sonbaharda düşen enerjileri yükseltecek.

İsmini Berlin’in, eğlence ve kültür – sanat anlamında en hit bölgesinden alan, İstanbul’un popüler semti Karaköy’de yoğun ilgi gören Mitte, Kasım ayında kaliteli müzik ve eğlenceyi tek bir çatı altında dünyaca ünlü isimlerle sunmaya devam ediyor. Sezonu hem mimaride hem menüde hem de eğlence anlayışını tamamen yenileyerek karşılan Mitte, soğuyan havalara enerji katacak bir takvim sunuyor.

Mitte, Sonbahar – Kış döneminde ağırlayacağı dünyaca ünlü isimlerle İstanbul gece hayatında fark yaratmaya devam edecek!

2003 yılında Kopenhag’da deneysel bir pop – trio grubu olarak kurulan Who Made Who, dans, disko, punk tınılarıyla kısa sürede ismini Danimarka’dan dünyaya duyurdu. Caz gitaristi Jeppe Kjellberg, Davulcu Tomas Barfod ve şarkıcı Tomas Høffding’den oluşan müthiş üçlü Who Made Who, 9 Kasım Cuma akşamı Mitte’de İstanbullu müzikseverlere müzik şöleni yaşatacak.

2014 yılında ilk albümü “Forever” ın piyasaya sürülmesiyle tüm dikkatleri üzerine çeken ve Beatport Deep House Top 100’de üçüncü sıraya yükselen, house müziğin en öne çıkan isimlerinden DJ Miyagi, 16 Kasım Cuma akşamı Mitte’ye geliyor. Chicago, Berlin, Londra, Kopenhag, Cape Town, San Francisco ve Paris gibi dünya çapında birçok konsere ve Burning Man, Fusion Festivali ve Sonne Mond Sterne’de unutulmaz performanslara imzasını atan DJ& Prodüktör Miyagi, derin, hipnotik ve melodik müzikleriyle İstanbul gece hayatına imzasını atacak.

Daniel Archut ve Alexander Schug’un 2013 yılında kurdukları elektronik müzik grupları Bondi, dans etmek isteyen herkesi 30 Kasım Cuma akşamı Mitte’de eğlencenin zirvesine taşıyacak.

Müziklerini indie tınılarının çeşitli sentetik seslerle buluşması ve enstrüman güçlerinin yerel tınılarla harmanlaması olarak tanımlayan Bondi, olağanüstü ses melodileri taşıyan hafif melankolik müzikleriyle uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir performans sergileyecek.