“SOFI TUKKER ZORLU’DA” – Karaköy Mono

Sofi Tukker, ilk Türkiye konseri için 30 Mart’ta Zorlu PSM’de!

New York çıkışlı jungle pop ikilisi Sofi Tukker, 30 Mart akşamı Zorlu PSM’de sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor. “Drinkee”, “Batshit” gibi uluslararası hitlere imza atan, 2017’de Grammy’e aday gösterilen ikili, 2019’a yepyeni bir single ile başladı. Sofi Tukker ve ZHU imzası taşıyan “Mi Rumba”, dans pistlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olmaya aday gösteriliyor. Turkcell Sahnesi’nde “Sahne Üstü Ayakta” konseptte gerçekleşecek Sofi Tukker konserinin biletlerine biletix.com ve Zorlu PSM ve Biletix gişelerinden ulaşılabiliyor.

Sophie Hawley-Weld ve Tucker Halpern’in güçlerini birleştirerek kurduğu Sofi Tukker, 30 Mart Cumartesi akşamı son albümleri “Treehouse”un turnesi kapsamında Zorlu PSM’de olacak. 90’ların house müziğinden ilham alan, jungle pop türünde uluslararası hitlere imza atan ikili, müzikseverlere Turkcell Sahnesi’nde “Sahne Üstü Ayakta” konseptte unutulmaz bir akşam yaşatacak.

“Drinkee” adlı şarkılarıyla dünya çapında üne kavuşan ve 2017 yılında Grammy Ödülleri’ne aday gösterilen Sofi Tukker, “Batshit”, “F*ck They” ve “Johny” gibi hafızalara kazınan hitlerle ve “Mi Rumba” gibi yepyeni şarkılarla sahnede olacak. House müzik tutkunları, geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sunulan, Sofi Tukker ve ZHU imzalı “Mi Rumba” ile Zorlu PSM’de dans dolu bir gece geçirecek.

Sofi Tukker’ın ilk Türkiye konserinin biletleri, www.biletix.com, Zorlu PSM ve Biletix gişelerinden ulaşılabiliyor.