“ABBEY ROAD STUDIOS” – Karaköy Mono

Philips televizyonları, Abbey Road Studios’un resmi TV ortağı seçildi

Efsanevi müzik kayıt ve prodüksiyon tesisi Abbey Road Studios; Philips TV’lerin tasarımı, satışı, pazarlaması ve üretimi konusunda marka imtiyaz sahibi olan TP Vision’la yeni bir stratejik ortaklık başlatıldığını duyurdu. Ortaklık, Abbey Road ve TP Vision’ın yüksek kalitelerini birleştirerek mükemmelliği ortaya çıkarıyor.

Abbey Road Studios ve TP Vision arasında gerçekleşen resmi ortaklık kreatif içeriklerin yanı sıra; stüdyolarda etkinlikler, özel aktiviteler ve ayrıca Abbey Road stüdyolarının dünyaca ünlü canlı yayın odalarında, kontrol odalarında ve herkese açık alanlarında farklı boyutlarda çok sayıda Philips TV kullanılmasını kapsıyor.

“TP Vision ve Abbey Road Studios mükemmeliyetçiliğinden şahane bir ortaklık doğacak”

Abbey Road Studios’la kurulan ortaklığın markanın Avrupa mirasını güçlendirmesinin yanı sıra; hassas işçilik, inovasyon ve Avrupa kalitesini sağlamlaştırdığını söyleyen TP Vision Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matijn Smelt, konuyla ilgili düşüncelerini “Değerlerimizi ve tutkularımızı paylaşan, en yüksek kalitedeki Avrupalı markalarla çok sayıda güçlü iş ortaklığını başarılı bir şekilde oluşturduk. Abbey Road Studios, onlarca yıldır müzik prodüksiyonda en iyileri temsil eden efsanevi bir markadır. TP Vision ile benzer mükemmelliyetçilik vizyonlarından doğacak ortaklık hepimizi çok heyecanlandırıyor” sözleriyle ifade etti.

Abbey Road Studios adına yorumda bulunan İş Ortaklığı Başkanı Jeremy Huffelmann ise konuyla ilgili “Teknik mükemmeliyet taahhüdümüzün yanında, inovasyon ve ustalık tutkumuzu paylaşan Philips’le yeni bir ortaklığa adım atmaktan dolayı çok mutluyuz. TP Vision işbirliği çerçevesinde müşterilerimize mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için stüdyo içi görsel-işitsel hizmetlerimizi arttırmaya devam ederken, Abbey Road’un kalbinde yatan sesin ve vizyonun kesişme noktasını daha fazla inceleyebileceğiz” dedi.

Abbey Road Studios Hakkında:

Global bir müzik ikonu olan Abbey Road Studios, dünyadaki en ünlü kayıt stüdyosudur. Stüdyolar, kayıt teknikleri, ses teknolojisi ve müzik geliştirmenin geçmişi; günümüzü ve geleceği bağlayan bir inovasyon merkezidir. Sayısız önemli kayda ve kayıt teknolojisinde öncü gelişmelere ev sahipliği yapan efsanevi stüdyo kompleksi, aralarında The Beatles, Florence + The Machine, Pink Floyd, Kanye West, Ed Sheeran, Oasis, Sam Smith, Lady Gaga, The 1975, Brockhampton ve Adele’nin de yer aldığı çalışmalarla 87 yılı aşkın bir tarihe sahiptir. Abbey Road Studios’da kaydedilen film müzikleri arasında Yüzüklerin Efendisi(Lord of the Rings) üçlemesi, Harry Potter filmleri, Oscar sahibi Yerçekimi(Gravity) ve Suyun Sesi (The Shape of Water) ve ayrıca Kara Panter (Black Panther) ve Görevimiz Tehlike – Yansımalar (Mission: Impossible – Fallout) mevcut.Daha fazla bilgi için www.abbeyroad.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

TP Vision Hakkında

Görsel-işitsel dijital eğlence dünyasında önemli bir tüketici elektronik ürünleri şirketi olan TP Vision, Philips markalı televizyonların (Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Güney Amerika, Hindistan ve Asya-Pasifik bölgesinde seçili ülkeler) ve ses ürünlerinin (dünya genelinde) geliştirilmesine, üretilmesine ve pazarlanmasına odaklanıyor. TP Vision; tasarım uzmanlığını ve yenilikçi Philips TV mirasını, TPV teknolojisinin operasyonel kusursuzluğu, esnekliği ve hızıyla birleştirerek gerçekleştiriyor. Birleştirilen bu güçlü yanlarla pazara yüksek kalitede, sofistike tarzı ile akıllı ve kullanımı kolay ve ince tasarımlı televizyonlar sunarken tüketicilere kusursuz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Eğlence sektöründe küresel ölçekte lider konumda olan TP Vision, yukarıda belirtilen ülkelerde Philips TV’nin seçkin marka lisans sahibidir. TV şirketi, , dünyanın lider monitör ve LCD TV üreticisi, Çin’de Philips marka TV’ler satan ve pazarlayan TPV’ye yüzde 100 aittir. TPV Grubu yıllar içindeki büyümesini ölçek ekonomisini ve AR-GE, üretim, lojistik verimlilik ve kalitesindeki temel yeterliliklerini güçlendirerek sürdürürken, dünya çapında çeşitli ülkelerde de yaklaşık 2000 kişiye istihdam sağlıyor.