“BIG BURN İSTANBUL 2019 TARİHLERİ AÇIKLANDI!” – Karaköy Mono

Türkiye festivalleri arasında en geniş çaplı deneyimi sunan Big Burn İstanbul, 26.27.28 Temmuz’da 3. kez Burn Enerji İçeceği sponsorluğunda Şile’de düzenleniyor.

Geçtiğimiz son iki yaz sezonuna damgasını vuran ve katılımcılara 3 günlük unutulmaz bir festival yaşatan Big Burn İstanbul bu sene de benzersiz bir deneyim için hazırlanıyor. Burn Enerji İçeceği organizasyonuyla düzenlenen Big Burn İstanbul dünya elektronik müzik dehaları Adam Beyer, Claptone, Dubfire, Seth Troxler, Tale Of Us gibi dünya elektronik müzik sahnesi yıldızlarına ev sahipliği yaptı.

Bu sene 3.sü gerçekleşecek olan Big Burn İstanbul, büyük heyecan yaratacak bir Lineup ile elektronik müzikseverlere 26-27-28 Temmuz’da Woodyville Treehouses Şile de ev sahipliği yapacak. 2019’un en büyük elektronik müzik festivalinde performans gösterecek olan DJ ve prodüktörlerin isimleri www.bigburn.istanbul adresinden ve Big Burn İstanbul sosyal medya hesaplarından çok yakında açıklanacak.

Müzik ve doğanın iç içe olduğu atmosferde üçüncü kez benzersiz bir festival ortamında dans severleri ağırlayacak olan Big Burn İstanbul’u ajandanıza not etmeyi unutmayın!

4 Açma Halkası Kodu ile 60 TL İndirim Fırsatı

Big Burn İstanbul biletlerini indirimli almak için ise Burn Enerji İçeceği kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. BURN kutularında yer alan açma halkalarındaki şifreleri http://www.bigburn.istanbul/indirimli-bilet/ adresinden indirim koduna çevirenler 4 açma halkası ile 60 TL indirim kazanacak. Aynı zamanda https://www.coca-coladukkani.com adresinden yapacağınız online 4pack alışverişlerinizde festival için geçerli 60 tl’lik indirim kodları e-mail adresinize BURN’ler ise adresinize teslim edilecek.