“THE HIGHWAYMEN “ – Karaköy Mono

NETFLIX’İN YENİ FİLMİ THE HIGHWAYMEN’İN AVRUPA PRÖMİYERİ GERÇEKLEŞTİ

Netflix, 29 Mart’ta gösterime giren yeni filmi THE HIGHWAYMEN’in Avrupa prömiyeri İspanya’nın Madrid kentindeki Cine Capitol’da gerçekleşti!

MADRID, SPAIN – MARCH 25: Actor Kevin Costner attends the ‘Highwaymen’ film by Netflix premiere at the Cine Capitol on March 25, 2019 in Madrid, Spain. (Photo by Samuel de Roman/Getty Images for Netflix)

THE HIGHWAYMEN Hakkında

Kör Nokta’nın yönetmeni John Lee Hancock, THE HIGHWAYMEN’de Bonnie ve Clyde’ı yakalayan efsane dedektiflerin şimdiye kadar anlatılmamış hikâyesini ekranlara taşıyor. FBI’ın tüm ekipleri ve en yeni adli tıp teknolojisi ülkenin gelmiş geçmiş en kötü üne sahip iki suçlusunu yakalamaya yetmeyince, Teksas Eyaleti Özel Polis Biriminin iki eski üyesi (Kevin Costner ve Woody Harrelson) bu işi halletmek için sezgilerini ve eski usulleri kullanmak zorunda kalır.

Oyuncular: Kevin Costner, Woody Harrelson, Kathy Bates, Kim Dickens

Yönetmen: John Lee Hancock

MADRID, SPAIN – MARCH 25: Actress Esmeralda Moya attends the ‘Highwaymen’ film by Netflix premiere at the Cine Capitol on March 25, 2019 in Madrid, Spain. (Photo by Samuel de Roman/Getty Images for Netflix)

Senaryo: John Fusco

Yapımcı: Casey Silver

Yürütücü Yapımcılar: Michael J. Malone, John Lee Hancock,

Woody Harrelson, Kevin Costner, Rod Lake

Müzik: Thomas Newman

Görüntü Yönetmeni: John Schwartzman

Prodüksiyon Tasarımı: Michael Corenblith

Kostüm Tasarımcısı: Daniel Orlandi

netflix.com/thehighwaymen