Karanlıkta Komedi ile kahkaha tufanı yaşanıyor – Karaköy Mono

Başrollerini Burcu Kara, Ahu Yağtu, Gökçe Özyol, Bülent Alkış gibi isimlerin paylaştığı ‘Karanlıkta Komedi ’oyunu izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor

Peter Shaffer’ın eserinden uyarlanan ve Burcu Kara, Ahu Yağtu, Gökçe Özyol, Bülent Alkış, Akasya Asıltürkmen, Barış Kıralioğlu, Attila Olgaç’ ın oynadığı, seyirciye keyifli anlar yaşatan ‘Karanlıkta Komedi’ oyunu yoğun talep görmeyi sürdürüyor.

Hikaye bohem heykeltraş Brindsley’ in yakaladığı bir fırsat ile ülkenin en zengin koleksiyoncusu George Bumberger’ i evinde ağırlamasıyla başlıyor. Bir anda kesilen elektrik, aniden gelen davetsiz misafirler ve eski sevgili ile olay örgüsünün karmaşıklaştığı oyun, Brindsley için başa çıkılmaz bir hale bürünür. Sakarlıklar, yanlış anlaşılmalar ve korkuların doruğa çıktığı ‘Karanlıkta Komedi ’oyunu aydınlıkta saklanan kişiliklerin karanlıkta açığa çıkmasını eğlenceli bir dille anlatıyor.

Ebru Kara’nın yönettiği Jest Tiyatro yapımı oyun 4 Nisan’da Mall Of İstanbul, 6 Nisan Sabancı Kültür Merkezi Kocaeli, 13 Nisan Düzce Kültür Merkezi, 15 Nisan Bakırköy Leyla Gencer Opera Sahnesi 18 Nisan Kenter Tiyatrosu’nda izleyicisiyle yeniden buluşacak. Oyunun biletlerine ve detaylı bilgilere www.biletix.com adresinden ulaşılabilir.

Oyun künyesi:

Yazan: Peter Shaffer

Yöneten: Ebru Kara

Işık Tasarım: Yakup Çartık

Dekor Tasarım: Cihan Aşar

Kostüm: Vintage Room

Oyuncular: Burcu Kara, Gökçe Özyol, Bülent Alkış, Ahu Yağtu, Akasya Asıltürkmen, Barış Kıralioğlu, Attila Olgaç