PAW PATROL FİLMİ AĞUSTOS 2021’DE SİNEMALARDA OLACAK – Karaköy Mono

Tecrübeli Animasyon Yönetmeni Cal Brunker tüm dünyada isim yapmış olan Paw Patrol’un yönetmenliğini üstlenecek

Dünyanın önde gelen çocuk eğlence şirketlerinden Spin Master Corp., tüm dünyada isim yapmış olan franchise’ı PAW Patrol’u televizyondan sinemaya taşıyacağını açıkladı. Bu büyük animasyon filmi Nickelodeon Movies ile birlikte Spin Master Entertainment tarafından yapılacak ve dağıtımı Paramount Pictures tarafından gerçekleştirilecek. Ağustos 2021’de vizyona girmesi planlanan film tecrübeli animasyon yönetmeni Cal Brunker (Nut Job 2: Nutty by Nature; Escape from Planet Earth) tarafından yönetilecek.

Spin Master Entertainment Genel Müdür Yardımcısı Jennifer Dodge filmin yapımcılığını üstlenirken ve Spin Master’ın Kurucu Ortağı ve CEO’su Ronnen Harary, Spin Master Stratejik Ortaklık ve Franchise Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Adam Beder ve Peter Schlessel filmin idari yapımcılığını üstlenecek. Bu sürekli büyüyen eğlence serisinin yeni bölümü olacak uzun metrajlı film, Nickelodeon tarafından dünya çapında yayınlanan ve Spin Master Entertainment tarafından hedef kitlesi okul öncesi çocuklar olan, popüler seriye dayanıyor.

Dodge; “PAW Patrol serisini ve çocukların sevdiği karakterleri sinemaya taşımak için Paramount ve Nickelodeon ile işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. “Uzun metrajlı film arenasına ilk giriş, Spin Master Entertainment için önemli bir stratejik genişlemeye işaret ediyor. Bu, kendi dahili eğlence prodüksiyon ekiplerimizi sinema filmi formatında IP geliştirmek ve sunmaktaki bağlılığımızı gösteriyor ve karakterlerimizi sunacağımız film deneyimleriyle hayranlarımıza buluşturabilmemizi sağlıyor.”

ViacomCBS Domestic Media Networks, Çocuk & Aile Eğlence Sektörü Başkanı Brian Robbins “PAW Patrol dünyasını genişletmek, bu ikonik seri için büyük bir kilometre taşı ve her yerde çocuklar ve ailelerinin bunu deneyimlemelerini sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi. “Spin Master Entertainment ve kardeş bölümümüz Paramount Pictures ile Nickelodeon Movies’in son filminde birlikte çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz.”

Paramount’un Küresel Pazarlama ve Dağıtım Başkanı Marc Weinstock ve Küresel Pazarlama ve Dağıtım Eş Başkanı Mary Daily, “Bu filmi dağıtmaktan ve sevilen PAW Patrol evrenini tüm dünyadaki izleyicilerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

PAW Patrol filmi, Spin Master’ın Entertainment tarafından üretilen uzun metrajlı filmlerin ilkidir.