“İNTERAKTİF NETFLİX FİLMİ…” – Karaköy Mono

DOĞRU KARARLAR VERMENİZ İÇİN

ZORUNLU UYARI!

İzlemek üzere olduğunuz İnteraktif Netflix Filmi, diğer tüm seçeneklerden farklı çünkü bu, Netflix’teki ilk ve tek interaktif film!

Yer yer etik açıdan sizi zorlayabilecek bu hikayede olacaklardan sadece ve sadece siz sorumlusunuz. 80’li yıllara ışınlanacaksınız ve maceranın gidişatını doğrudan sizin verdiğiniz kararlar belirleyecek.

Önemli seçimler yapacak, zorluklarla savaşacak ve tehlikeler atlatacaksınız. Hayatta ve Black Mirror dünyasında olduğu gibi bu filmde de atılan her adımın farklı sonuçları olacak. Doğru kararlar verin ki, zafer sizin olsun. Yanlış kararlar felaketle sonuçlanabilir. (Ama kime göre yanlış, kime göre doğru?)

Ancak üzülmeyin, bu sefer bir macerayı tamamladıktan sonra baştan başlama, tercihlerinizi değiştirerek yeni bir sona ulaşma şansına sahipsiniz!


Black Mirror: Bandersnatch’ın gizemli dünyasının kapılarını aralamak, hayal bile edemeyeceğiniz bir maceraya atılmak için,


İhtimaller dehlizine dalmadan önce Black Mirror: Bandersnatch evreniyle ilgili fikir edinmek istiyorsanız,


Gözünüz korktuysa ve size daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşatacak olan Black Mirror filmiyle ilgili herhangi bir etkileşime girmek istemiyorsanız BURAYI tıklayın.