“YENİ YIL COŞKUSU THE POPULIST’TE!” – Karaköy Mono

İyi yemek, iyi müzik ve yüzde yüzde eğlence yılbaşı akşamında da The Populist misafirlerini bekliyor.

Genç ve dinamik atmosferiyle şehrin eğlence trendlerine yön veren The Populist, 2020 yılını iyi yemek ve iyi müzikle karşılamak isteyenlere özel bir yılbaşı programı sunuyor. Geleneksel yılbaşı lezzetlerine yer veren set menünün yanı sıra misafirler The Populist’in ana menüsünden de dilediklerini tercih edebilecekler.

The Populist’in yılbaşı özel menüsünde; Keçi Peynirli ve Parmesanlı Bresaola, Çıtır Tavuk, Tütsülenmiş Dana Sosis, Populist Köfte ve Geniş Dilim Patates seçeneklerinin yer aldığı enfes Atıştırmalık Tabağı, Portobello veya tercihe göre Peynirli Pizetta yer alıyor.Kışın favori lezzeti kestanenin baş rolde olduğu Kestaneli & Keçi Peynirli Pancar Salatası ve Kestaneli Hindi Sarmada The Populist’in yılbaşı menüsünün spesiyal lezzetleri olarak öne çıkıyor. Menünün finalinde yer alan Oreolu Balkabaklı Muhallebi ise 2019’un son akşamında damaklarda eşsiz bir tat bırakacak.

Lezzet, müzik ve eğlencenin hâkim olacağı bir yılbaşı partisine ev sahipliği yapmaya hazırlanan The Populist, Cihan Saldıran, Kaan Yüceil ve Nadir Duman’ın DJ performanslarıyla da 2020 yılına hareketli bir başlangıç yapacak.

ADRES:

THE POPULIST (Yapı Kredi bomontiada) Birahane Sokak No:1/D Tel:0212 296 20 34

The Populist Hakkında

The Populist, iyi yemek ve iyi müzik mottosu, kalıpları yıkan konsepti ve mekân tasarımıyla şehrin eğlence ihtiyacına farklı seçenekler sunuyor. Özenle seçilmiş craft lezzetleri ve alışılmışın dışında tasarlanmış özel dekorasyonu ile The Populist farklılığını ortaya koyuyor.