Kendimden Hallice’den EP Öncesi Son Tekli “Biraz İçmiş Gibiyim” – Karaköy Mono

Türk Pop Müziği’ni şekillendiren, önemli prodüktörlerden Nino Varon’un desteği ile kurulan “Kendimden Hallice” Moon Stage etiketli yeni teklisi “Biraz İçmiş Gibiyim”i dinleyicisiyle buluşturdu.

Grup 26 Şubat’ta yayınlayacakları 4 şarkılık EP “Parçalı Umutlu” için hazırlıklarını tamamladı.

2013 yılında kurulan topluluk müzik yolculuğuna emin adımlarla devam ediyor.

Kendimden Hallice Hakkında

Kendimden Hallice grubu 2013 senesinde Ozan Özalp tarafından ünlü Prodüktör Nino Varon’un da desteği ile kuruldu. Ozan Özalp senelerce beste çalışmalarına devam etmiştir ve ilk kaydını (Vay Halimize) 2017 senesinde alabilmiştir. 2017 senesinde sadece bir parçasını kaydeden Hallice 2018 senesinde 2. Parçası olan (Bana Bir Hak Ver) ile devam etmiştir. Bir müddet durgunluğa giren grup 2019 senesi içerisinde tam 7 single yayınlamıştır (Hiç, Gün Ağlarken, Bi Gelsene, Düşünme Sev, Dünleri Attım, Sevmiştim, Böyle Gitme) 2020 senesi içerisinde çalışmalarına devam eden grup 15 adet single ile yoluna devam etmiştir ( Uzaya da gittik, Ben Hanginizim, Soğuk Şarap, Zaman Durmaz, Anla, Aldatırım Kendimi, Sana, Anısı Var, Düşlerimden Düştüm, Rakı İçmeyi Bilmesen Tanışabilir miydik?, Boş ver Sen, Akşamüstü Saatleri, Sakince Yoruldum, Hatamı Dansa Kaldırdım, Unutulmayan Biri Hep

Vardır). Geçtiğimiz ocak ayında Moon Stage Yapım etiketiyle yayınladıkları “Biraz İçmiş Gibiyim” hayranları tarafından büyük beğeni topladı. Grup 26 Şubat’ta yayınlanacak 4 şarkılık bir EP için hazırlıkları tamamladı. Hala daha beste ve kayıt çalışmalarına devam eden Kendimden Hallice grubu artık konser hazırlıkları yapmaya başladı. Bu 7 senelik serüven daha nice şarkılar, albümler ve konserler ile devam etmek üzere hızla ilerlemekte.